O KILROY'u

O KILROY'u - Podróże oraz edukacja za granicą
KILROY jest firmą specjalizującą się w organizacji podróży i innych usług dostosowanych do potrzeb osób młodych i studentów. Naszym celem jest stymulowanie ich rozwoju poprzez odkrywanie świata w formie podróży lub edukacji za granicą.

Historia KILROY'a sięga aż do roku 1946 i sprawia, iż jesteśmy dumni z naszej działalności jako biuro podróży dla studentów.

Tutaj możesz przeczytać więcej o historii KILROY'a. Możecie również rzucić okiem na nasz raport finansowy.

Marzysz o karierze w KILROY'u? Sprawdź jak to jest pracować w KILROY'u oraz sprawdź dostępne pozycje w zakładce praca.

Jeśli musisz się z nami skontaktować, wejdź w zakładkę 'kontakt'.

 

Podróże indywidualne

Oferujemy podróże typu backpacking oraz wyjątkowe wyprawy dla studentów lub osób poszukujących niezapomnianych i ektremalnych wrażeń.

 

Dostępne w:
KILROY Denmark KILROY Sweden KILROY Norway KILROY Finland KILROY Netherlands KILROY Belgium KILROY Iceland KILROY Poland KILROY in English

 

Edukacja za granicą

Darmowe konsultacje dla osób młodych i studentów chcących studiować za granicą. Studia licencjackie, magisterskie lub semestr za granicą.

 

Dostępne w:
KILROY Denmark KILROY Sweden KILROY Norway KILROY Finland KILROY Netherlands KILROY Belgium KILROY Iceland KILROY in English

 

Podróże grupowe

Wycieczki grupowe to nietylko zwiedzanie. Przeniosą Cię one w inny świat, dzięki czemu poznacie lokalną kulturę, poznacie mieszkańców i zmierzycie się z dziką naturą.

Dostępne w:
KILROY Denmark KILROY Sweden KILROY Norway KILROY Finland 

Contact