Zarezerwuj bilet lotniczy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

Cabin Class

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

9 Tylko wybrane daty Economy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

ClassOptionsWymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

Wpisz nazwę miejsca, aktywności lub czekogolwiek co Cię interesuje

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

Czujesz, że jeszcze nie trafiłeś/aś na to czego szukasz?

Nasi konsultanci zwiedzili kawał świata i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy Ci zaplanować podróż Twoich marzeń!

Please complete details

Luk
Kontakt
Wyślij maila

Napisz do nas jeśli pytania dotyczące naszych wypraw lub aktywności lub potrzebujesz pomocy w organizacji podróży. Jeżeli natomaist Twoje pytanie dotyczy biletów lotniczych zakupionych online, należy skontaktować się z obsługą klienta.

Wymagane pole
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość! Jeżeli Twoja sprawa jest pilna, postaramy się odpowiedzieć na nią tak szybko jak będzie to możliwe. 

 

You will receive an email confirmation shortly at {{email}}

Umów się na rozmowę

Umów się na rozmowę telefoniczną, podczas której nasi konsultanci udzielą Ci porad dotyczących Twojej kolejnej podróży!

Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość i cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać o Twojej podróży :)

 

You will receive an email confirmation shortly at {{email}}


Jak wygląda podróżowanie z KILROY’em?

chłopak na lotnisku

Przygotuj się na wyjątkową podróż!

Podróżowanie z KILROY’em w niczym nie przypomina podróży z tradycyjnym biurem podróży. Stawiamy na niezależność, przygodę, lokalne doświadczenia i międzykulturowe kontakty!

Sprawdź, czy jesteś gotowy / gotowa na podróż z KILROY’em!

 

W jaki sposób podróżuje się z KILROY’em?

Parka na skuterze

 • Podróżując z KILROY’em jesteś tak naprawdę w podróży z naszymi sprawdzonymi i zaprzyjaźnionymi firmami partnerskimi na całym świecie, którzy są specjalistami od swojego regionu. Kto zna się lepiej na podróżowaniu w danym kraju niż rodowici mieszkańcy?
 • Wszyscy przewodnicy w trakcie podróży są lokalni i anglojęzyczni
 • „Czy leci z nami (polski) pilot?” Nie. Uważamy, że cała frajda z podróżowania polega na tym, że można się czasem zgubić i samemu znaleźć drogę. Nie zabralibyśmy Ci tej satysfakcji!
 • Podróżując z KILROY’em otrzymujesz swój unikalny i spersonalizowany plan podróży – typowo wyruszasz w drogę z biletami lotniczymi, zabukowanymi hotelami i wyprawami, biletami na transport lądowy, ubezpieczeniem i numerami telefonu do naszych lokalnych partnerów, którzy zawsze są gotowi pomóc, gdy podczas swojej ekspedycji natrafisz na jakieś trudności.
 • Wspieramy etyczne podróże – dlatego też, nie znajdziesz w naszej ofercie produktów turystycznych wykorzystujących zwierzęta (np. elephant trekking) lub z brakiem szacunku dla społeczności lokalnych i ich tradycji.

Jak wygląda planowanie podróży?

Dziewczyna na safari

 • Po napisaniu do nas, skontaktuje się z Tobą jeden z naszych doradców w celu wspólnego zarysowania Twojego planu podróży i ustaleniu co, gdzie, kiedy i jak. Następnie otrzymasz od nas spersonalizowaną ofertę z planem i ceną łączną za Twoją podróż.
 • To Ty decydujesz o tym kiedy, gdzie, na jak długo i jaki jest Twój budżet na podróż –przygotuj się, że doradca podróży na pewno Cię o to zapyta
 • Czym wcześniej, tym taniej – napisz do nas i rezerwuj podróż z 3-6 miesięcznym wyprzedzeniem by zagwarantować sobie najlepszą cenę

Ile kosztują podróże organizowane przez KILROY’a?

Dziewczyna w Indiach

 • Każda organizowana przez nas podróż jest unikalna, nie ma więc jednej z góry określonej ceny. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że przy budżecie od 6.000 PLN na osobę możesz spędzić pełne wrażeń i aktywne 2 -3 tygodnie w Azji południowo-wschodniej w stylu backpackerskim. Na Amerykę Centralną i Południową potrzebujesz typowo od 8.000 PLN na osobę, a na Australię, Nową Zelandię i Japonię trzeba by było jeszcze trochę dorzucić.
 • Podróżując z nami płacisz dokładnie tyle samo, ile kosztowałaby ta wyprawa lub aktywność kupowana „na miejscu” od naszego lokalnego partnera. Unikasz za to ryzyka braku wolnego miejsca i wysiłku szukania oraz marnowania wakacji na organizację tego, co można było zrobić na spokojnie z domu.
 • Cena w ofercie to cena łączna za wszystkie wyszczególnione tam elementy podróży. Do tej ceny nie dochodzi już żadna dodatkowa prowizja dla KILROY’a.

Dokąd podróżujemy?

Rainbow mountain w Peru

 • Jesteśmy specjalistami podróżowania po Azji, Oceanii, Afryce, Ameryce Północnej, Południowej i Środkowej. Nasza oferta po Europie ogranicza się w zasadzie tylko do kursów surfingowych (w okresie letnim) i językowych.
 • Podróżując z nami dotrzesz do miejsc, do których tradycyjni turyści nie docierają. Czasami oznacza to wprawdzie kilkugodzinną przeprawę przez dżunglę z lokalnym przewodnikiem i spanie pod wodospadem, ale czy nie o to właśnie chodzi?
 • Typowo nie ma nas w destynacjach znanych jako mekki all-inclusive (np. niektóre wyspy karaibskie), bo zwyczajnie nas to nie kręci.

Rodzaje podróży

Spływ kajakiem w Nowej Zelandii

 • Backpacking, surfing, trekking, nurkowanie, road trippy, local living, spływy kajakowe, joga, medytacja, kursy językowe, wolontariaty, safari, island hopping, podróże dookoła świata i wiele innych – you name it!
 • Mamy w ofercie zarówno wyprawy grupowe (w małych, międzynarodowych grupach) doskonałe dla podróżujących solo, grup przyjaciół lub towarzyskich par, jak i wyprawy indywidualne dla tych, którzy wolą podążać swoim własnymi ścieżkami.
 • Jeżeli szukasz podróży all-inclusive i chcesz po prostu poleżeć 2 tygodnie na leżaku przy hotelowym basenie, to nasze podróże prawdopodobnie nie są dla Ciebie - we don’t judge!

Dla kogo są nasze podróże?

Chłopak skaczący na bungee

 • Dla każdego, kto chciałaby podróżować w stylu backpackerskim, czyli aktywnie, niezależnie, blisko społeczności lokalnych i w międzynarodowym towarzystwie.
 • Podróżują z nami studenci, osoby pracujące, single, pary i małżeństwa, grupki znajomych, a czasami także rodziny z dziećmi, które nie wierzą w stereotyp, że aktywne podróżowanie z dziećmi nie jest możliwe.
 • Ze względu na aktywny typ naszych podróży, większość osób podróżujących z KILROY’em jest w wieku 20-40 lat, aczkolwiek nie mamy żadnej górnej bariery wiekowej, bo wychodzimy z założenia, że wiek to tylko liczba! Z przyczyn prawnych i organizacyjnych musisz mieć natomiast ukończone 18 lat (no chyba, że jedziesz w podróż razem z rodzicem lub opiekunem). Jeśli chodzi o bilety lotnicze, oczywiście nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!

Angielski is A MUST!

Kitesurfing we Włoszech

 • Ze względu na to w jaki sposób podróżuje się z KILROY’em (zobacz: W jaki sposób podróżuje się z KILROY’em?), komunikatywna znajomość angielskiego jest obowiązkowa. Nie martw się, nie musisz mówić perfekcyjnie po angielsku - chodzi po prostu o to, by być w stanie swobodnie porozumieć się z osobami, które spotkasz na swojej drodze (przewodnicy, lokalni organizatorzy wypraw, współtowarzysze itd.)
 • Jeżeli masz ochotę podszkolić angielski przed wielką podróżą, czemu nie wziąć udziału kursie angielskiego za granicą? Sprawdź naszą ofertę kursów językowych za granicą.

Upcoming events

Kilroy.OutdatedBrowserBox.Text Kilroy.OutdatedBrowserBox.LinkText

Oops - The page you tried to reach is unavailable. We hope you find what you are looking for here