Zarezerwuj bilet lotniczy

9 Tylko wybrane daty

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • Tylko wybrane daty
 • +/- 1 dzień
 • +/- 3 dni

{{ validationErrorMessage }}

+
-
+
-
+
-
Szukaj

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • Tylko wybrane daty
 • +/- 1 dzień
 • +/- 3 dni

{{ validationErrorMessage }}

+
-
+
-
+
-
Szukaj
Zmień miejsce wylotu

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

{{ validationErrorMessage }}

+
-
+
-
+
-
Szukaj
Kontakt

Do you want to travel but don't know where and how? Maybe you know already but need someone to bounce your ideas off on. We're here and we'll help you make your dreams come true.

Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość! Jeden z naszych doradców odezwie się do Ciebie najszybciej jak będzie to możliwe.

Book a free meeting and get dedicated time for your plans

Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
 • {{officeOption}}
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość i cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać o Twojej podróży.

Na pewno odezwiemy się do Ciebie w celu potwierdzenia terminu rozmowy.

Sprawdź maila :)

 

Kontakt Czat
Kontakt Czat
Cena za osobę* 9500 PLN
Podana cena jest ceną minimalną
Co jest zawarte w cenie

Ameryka Środkowa to region, który wciąż jeszcze nie został oblężony przez turystów. To właśnie, skłoniło nas do stworzenia pakietu, który pozwoli Ci odkryć dwa niezwykłe kraje: Panamę oraz Kostarykę. Dzięki tej miesięcznej podróży po Ameryce Centralnej, odkryjesz niebywałą dziką przyrodę, odludne wyspy, poznasz nową kulturę, przeżyjesz niezapomniane chwile oraz nauczysz się języka hiszpańskiego!

Jeśli interesują Cię wycieczki all-inclusive i byczenie się w resortach, niestety trafiłeś w nieodpowiednie miejsce. Ta podróż ma na celu dać Ci możliwość odkrycia wyjątkowych miejsc, poznania ich kultury oraz robienia zajawkowych rzeczy w towarzystwie podróżników z całego świata.

Tropikalny klimat, rajskie plaże, niezwykła fauna i flora, turkusowa woda oraz mnóstwo okazji by aktywnie spędzać czas - oto recepta na idealne wakacje! Kostaryka to krystalicznie czysta woda, wodospady, gorące źródła oraz mgliste lasy, które z pewnością Cię zachwycą. W Panamie natomiast będziesz mieć okazję opanować podstawy lub podszkolić język hiszpański

Dostępne terminy: To Ty decydujesz kiedy jedziesz! Najlepiej skotaktować się z naszym doradcą z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Miejsca

Panama, Kostaryka

Długość podróży

30 dni

Typ podróży

Backpacking / Edukacja

Rekomendowane kieszonkowe

2000 PLN

Kurs hiszpańskiego w Panamie

Panama

Na dobry początek przygody w Ameryce Centralnej, spędzisz trochę czasu w Panamie, nowoczesnej stolicy i jedynym miaście Panamy, w którego granicach znajdują się lasy deszczowe. To tu weźmiesz udział w 8-dniowym kursie hiszpańskiego, podczas którego codziennie będziesz mieć 4 godziny zajęć językowych. Po zajęciach natomiast zawsze najdzie się czas by zwiedzać miasto i imprezować z resztą kursantów. Vamos! Dowiedz się więcej

Pobyt na Wyspach San Blas

Odkryj urocze wyspy archipelagu San Blas, podczas trzydniowej wycieczki żeglarskiej. To na takiej właśnie wyspie będziesz mieć okazję spędzić dwie noce i odciąć się od świata, a to dlatego, że nie ma tam prądu. Cena pakietu zawiera również wycieczkę z przewodnikiem po wyspie, dzięki czemu nietylko dowiesz się wielu ciekawycg rzeczy, ale również szybko rozeznasz się w terenie. Dowiedz się więcej

Relaks też jest ważny

Podczas podróży po Panamie zawsze znajdzie się czas na odrobinę relaksu na hamaku. Dowiedz się więcej

Pobyt na Kostaryce

Twoja przygoda na Kostaryce zacznie się od wizyty w San Jose, czyli stolicy i kulturalnym centrum kostaryki. Kostaryka to krystalicznie czysta woda, wodospady, gorące źródła oraz mgliste lasy, które z pewnością Cię zachwycą. Pamiętaj, żeby zachować zimną krew podczas przeprawy przez jeden ze słynnych wiszących mostów. Kostaryka to również idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych tj. nurkowania i surfowania. Dowiedz się więcej

Wyprawa do Parku Narodowego Tortuguero

Przyroda Kostaryki zapiera dech w piersiach, dlatego można opuścić kraju bez prawdziwej przygody w amazońskim lesie deszczowym. Ta trzydniowa wyprawa rozpoczyna się w stolicy Kostaryki, czyli San Jose. Podczas wyprawy w tradycyjny sposób będziesz przemieszczać się łodzią, dzięki czemu odkryjesz ukryte błękitne laguny. Przygotuj się również na wędrówki, podczas których trafisz również na mnóstwo rzadko spotykanych gatunków roślin i zwierząt. Dowiedz się więcej

Zobacz cały plan

Cena zawiera:

 • Lot z Warszawy do Panama City oraz z San Jose do Warszawy
 • Lokalny lot z Panama City do Bocas del Torro
 • 20h lekcji hiszpańskiego w Panamie
 • 26 noclegów w hostelach i eco-lodge (7 w Panama City, 2 na wyspach San Blas, 7 na wyspach Bocas del Torro, 5 w Puerto Viejo, 3 w San Jose, 2 w Tortuguero)
 • Transport lądowy i wodny z/do Panama City – wyspy San Blas, Bocal del Torro to Puerto Viejo, Puerto Viejo do San Jose, San Jose do/z Tortuguero.
 • Posiłki: 12 śniadań, 5 obiadów, 4 kolacje
 • Wycieczka z przewodnikiem na wyspie San Blas
 • Wycieczka łodzią i wędrówka z przewodnikiem po Parku Narodowym Tortuguero
 • Ubezpieczenie pokrywające 100% kosztów leczenia za granicą
 • Ubezpieczenie NNW, bagażu, OC

Cena nie zawiera:

 • Pozostałe wyżywienie, napoje
 • Airport pick-up, drop-off
 • Wizy
 • Szczepienia
alt

Chcesz odkryć Panamę i Kostarykę?

Sami uwielbiamy podróżowanie na spontanie, ale zorganizowanie pewnych aspektów podróży przed wyjazdem, zaoszczędzi Ci wiele czasu i nerwów podczas Twojej wielkiej przygody. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie powyższego pakietu lub chcesz dokonać jakichkolwiek zmian, śmiało daj znać naszym doradcom!

Napisz do nas!

Kurs hiszpańskiego w Panamie

Panama

Na dobry początek przygody w Ameryce Centralnej, spędzisz trochę czasu w Panamie, nowoczesnej stolicy i jedynym miaście Panamy, w którego granicach znajdują się lasy deszczowe. To tu weźmiesz udział w 8-dniowym kursie hiszpańskiego, podczas którego codziennie będziesz mieć 4 godziny zajęć językowych. Po zajęciach natomiast zawsze najdzie się czas by zwiedzać miasto i imprezować z resztą kursantów. Vamos!

Pobyt na Wyspach San Blas

Odkryj urocze wyspy archipelagu San Blas, podczas trzydniowej wycieczki żeglarskiej. To na takiej właśnie wyspie będziesz mieć okazję spędzić dwie noce i odciąć się od świata, a to dlatego, że nie ma tam prądu. Cena pakietu zawiera również wycieczkę z przewodnikiem po wyspie, dzięki czemu nietylko dowiesz się wielu ciekawycg rzeczy, ale również szybko rozeznasz się w terenie.

Relaks też jest ważny

Podczas podróży po Panamie zawsze znajdzie się czas na odrobinę relaksu na hamaku.

Pobyt na Kostaryce

Twoja przygoda na Kostaryce zacznie się od wizyty w San Jose, czyli stolicy i kulturalnym centrum kostaryki. Kostaryka to krystalicznie czysta woda, wodospady, gorące źródła oraz mgliste lasy, które z pewnością Cię zachwycą. Pamiętaj, żeby zachować zimną krew podczas przeprawy przez jeden ze słynnych wiszących mostów. Kostaryka to również idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych tj. nurkowania i surfowania.

Wyprawa do Parku Narodowego Tortuguero

Przyroda Kostaryki zapiera dech w piersiach, dlatego można opuścić kraju bez prawdziwej przygody w amazońskim lesie deszczowym. Ta trzydniowa wyprawa rozpoczyna się w stolicy Kostaryki, czyli San Jose. Podczas wyprawy w tradycyjny sposób będziesz przemieszczać się łodzią, dzięki czemu odkryjesz ukryte błękitne laguny. Przygotuj się również na wędrówki, podczas których trafisz również na mnóstwo rzadko spotykanych gatunków roślin i zwierząt.