Zarezerwuj bilet lotniczy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

Cabin Class

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

9 Tylko wybrane daty Economy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

ClassOptionsWymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

Wpisz nazwę miejsca, aktywności lub czekogolwiek co Cię interesuje

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

Czujesz, że jeszcze nie trafiłeś/aś na to czego szukasz?

Nasi konsultanci zwiedzili kawał świata i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy Ci zaplanować podróż Twoich marzeń!

Please complete details

Luk
Kontakt
Wyślij maila

Napisz do nas jeśli pytania dotyczące naszych wypraw lub aktywności lub potrzebujesz pomocy w organizacji podróży. Jeżeli natomaist Twoje pytanie dotyczy biletów lotniczych zakupionych online, należy skontaktować się z obsługą klienta.

Wymagane pole
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość! Jeżeli Twoja sprawa jest pilna, postaramy się odpowiedzieć na nią tak szybko jak będzie to możliwe. 

 

You will receive an email confirmation shortly at {{email}}

Umów się na rozmowę

Umów się na rozmowę telefoniczną, podczas której nasi konsultanci udzielą Ci porad dotyczących Twojej kolejnej podróży!

Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość i cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać o Twojej podróży :)

 

You will receive an email confirmation shortly at {{email}}

Widok na Kuala Lumpur, Malezja

Dzień 1: Przylot do Kuala Lumpur

Na początek proponujemy Wam spędzenie dwóch dni w Kuala Lumpur, mieście które będzie ucztą dla wszystkich zmysłów. Tam znajdziecie historyczne zabytki, stalowe drapacze chmur, ogromne centra handlowe, tętniące życiem targi uliczne oraz kluby nocne. Wasz hotel będzie znajdował się w centrum miasta, po check-in będziecie więc mogli wybrać się na spacer po mieście i wieczorny street food.

Posąg buddy w Kuala Lumpur

Dzień 2: Kuala Lumpur

Zastanawiacie się co ciekawego robić w Kuala Lumpur podczas dwudniowej wizyty? Oprócz miejsc znajdujących się blisko hotelu, polecamy odwiedzić robiące wrażenie Petronas Twin Towers, z których rozciąga się oszałamiający widok na miasto. Polecamy również wybrać się do ptasiego parku oraz dzielnicy Hutong słynącej z mnóstwa punktów gastronomicznych i street food'u. Równie interesującym miejscem jest Jamek Mosque, czyli najstarszy meczet w Malezji. Zbudowany w stylu mauretańskim z charakterystycznymi białymi kopułami meczet położony jest u zbiegu rzek Sungei Klang i Sungei Gombak.

Świątynia w Kuching

Dzień 3: Przylot do Kuching

Tego dnia przylecicie do Kuching, skąd kierowca zawiezie Was do hotelu. Kuching - co oznacza „kot” to stolica Sarawak, położona nad brzegiem Sungai Sarawak. Znajduje sie tam kilka interesujących muzeów, tętniący życiem targ , historyczne atrakcje oraz mnóstwo chińskich świątyń.

Piękna dzika przyroda na Kuching

Dzień 4: Kuching

Po śniadaniu, spotkacie się z opiekunem i pojedziecie do znajdującej się jedynie 45 minut drogi wioski rybackiej Bako. Tam natomiast wsiądziecie w łódź, którą połyniecie do Parku Narodowego Kuching, gdzie będziecie mieli okazję przejść się szlakiem Paku wzdłuż którego będzie rozciągać się prawdziwa niesamowita dżungla Borneo, w której z pewnością dojrzycie mnóstwo unikalnych gatunków roślin oraz zwierząt. Wieczorem będziecie oczywiście czas na relaks w hotelu lub wykorzystanie czasu wolnego w inny sposób.

Orangutan w naturalnym środowisku

Dzień 5: Kuching - Longhouse

Tego dnia po śniadaniu znowu czeka Was prawdziwa przygoda na łonie natury oraz wizyta w unikalnym Samenggoh Wildlife Rehabilitation Center, który jest domem dla organgutanów oraz wielu innych gatunków zwierząt. Kontynuuj podróż do przystani Batang Ai. Trasa przewiduje trzy postoje: - I) wizyta w Serian II) wizyta w lokalnym gospodarstwie by zobaczyć jak uprawia się pieprz i kakao (III) lunch w Lachau. Podróż przebiega wzdłuż malowniczych krajobrazów pól ryżowych, plantacji gumy, kakao, pieprzu przeplatającymi się z bujnymi lasami tropikalnymi, rzekami i pasmami górskimi. Po przybyciu do przystani Batang Ai spędzicie noc w Aiman Batang Ai Resort & Retreat.

Longhouse na Borneo

Dzień 6: Longhouse - Batang Ai Resort

Z rana wyruszycie na godzinną przeprawę łodzią do Rezerwatu Batang Ai. Po dotarciu lokalni mieszkańcy przywitają Was specjalnym przedstawieniem, dzięki któremu poznacie nieco kulturę tego regionu. Następnie zwiedzicie Longhouse, czyli typowy dom będacy drewnianą konstrukcją, która z jednej strony podzielona jest na rząd odzielnych pokoi, a z drugiej jest otwartą przestrzenią będącą miejscem spotkań i spędzania czasu przez lokalne rodziny.

Plaża Damai

Dzień 7: Betang Ai Resort - Damai

Po śniadaniu powrót łodzią na molo, następnie furgonetką do Kuching z lunchem na trasie. Po dotarciu do Damai będziecie mieli czas wolny.

Widok na plaże Damai z lotu ptaka

Dzień 8: Damai

Tego dnia, po odbiorze z hotelu, wybierzecie się w rejs wzdłuż pięknego Lasu Namorzynowego (Mangrove Forest), gdzie zwykle wypatrzeć można szypery błotne, kraby oraz wszelkiego rodzaju gady, małpy i wiele innych gratunków dzikich zwierząt. Co więcej w okresie od kwietnia do listopada, w pobliżu ujścia rzek Santubong i Salak, można również wypratrywać skaczących na wodę delfinów. Łódź przemieści się również wzdłuż Parku Narodowego Kuching Wetland.

Sprzedawca na street foodzie w Malezji

Dzień 9: Kuching - Kota Bharu (Lot nie jest wliczony w cenę pakietu)

Tego dnia, w zależności od godziny wylotu zostaniecie odebrani z hotelu oraz przewiezieni na lotnisko, z którego polecicie do kolejnego miasta Malezji - Kota Bahru. Ekipa Happy Trails odbierze Was oraz przewiezie do kurortu Tok Aman Bali Beach Resort. Reszte dnia będziecie mieli wolną na zaklimatyzowanie się w kolejnym, nowym miejscu.

Zachód słońca na wyspie Perhentian

Dzień 10: Kuala Besut - Perhentian Island

Po śniadaniu zostaniecie odebrani przez kierowcę i podwiezieni do przystani, z której łodzią przepłyniecie na rajskie Wyspy Perhentian.

Wyspa Perhentian w Malezji

Dzień 11: Perhentian Island

Czas wolny na Wyspach Perhentian. To oznacza, że możecie się totalnie zrelaksować i przede wszystkim nacieszyć sobą. W końcu to Wasza podróż poślubna!

Wyspy Perhentian w Malezji

Dzień 12: Perhentian Island

Kolejny dzień na Wyspach Perenthian. Oprócz relaksu na plaży polecamy wybrać się na randkę w jednej z lokalnych restauracji oraz spróbować wyśmienitych owoców morza, a gdy już faktycznie znudzi Wam się patrzenie na jedne z najpiękniejszych plaż świata, polecamy powędrować po dżungli. Oprócz tego, na miejscu będzie mnóstwo okazji by wybrać się na snorkeling, kajaki lub SUP.

Street food w Kuala Lumpur, Malezji

Dzień 13: Przelot do Kuala Lumpur

Tego dnia skończy się Wasza przygoda z Happy Trails, jednakże będziecie mieli jeszcze jeden wieczór by nacieszyć się boskim Kuala Lumpur, także nie zmarnujcie tej okazji i wyskocznie na miasto!

Samolot lecący ponad drapaczami chmur

Dzień 14: Wylot z Kulala Lumpur

Wszystko co dobre szybko się kończy, jednakże musicie pamiętać, że specjalizujemy się w podróżach szytych na miarę i to od Was zależy, ile czasu zamierzacie spędzić w Malezji.

Zobacz cały plan

Terminy

Decyzja należy do Ciebie

Typ podróży

Poślubna / active

Długość podróży

14 dni

Kieszonkowe

Ok. 50 PLN / dzień

CENA OD*
8 900 PLN
Dynamiczne miasta, pikantne i orientalne jedzenie, piękne plaże, idylliczne wyspy i parki narodowe z lasami tropikalnymi - to tylko jedne z niektórych atrakcji, które ma do zaoferowania Malezja. To idealna destynacja nie tylko na spontaniczną podróż z plecakiem, ale również na zaplanowaną podróż poślubną. Przygotowana przez nas dwutygodniowa propozycja podróży składa się z kilku części: pobytu w Kuala Lumpu, spersonalizowanej podróży po Sarawak (północna część Borneo) oraz kilkudniowego relaksu na wyspach Perhentian. Sprawdźcie szczegółowy plan wyprawy oraz zaplanujcię podróż poślubną razem z pomocą naszych doradców!

Dostępne terminy

KILROY specjalizuje się organizacją podróży szytych na miarę, dlatego też to od Was zależy, kiedy chcecie pojechać w podróż do Malezji. Najlepszy czas na odwiedzenie Borneo oraz wysp Perhentian przypada w miesiącach od marca do października. Jeżeli natomiast wolicie wybrać się na półwysep Malejski (Cameron Highlands, Malakka) oraz wyspy zachodniego wybrzeża (Penang, Langkawi) to na najlepszą pogodę traficie jadąc w podróż między listopadem i marcem. Krótko mówiąc, Malezja jest destynacją całoroczną! Nasi doradcy KILROY chętnie pomogą Wam w przygotowaniu spersonalizowanego planu podróży, w tym celu skontaktujcie się z nami. 

 

Rozpocznij planowanie podróży poślubnej

Cena zawiera:

Loty:  Warszawa – Kuala Lumpur – Kuching // Kota Bharu – Kuala Lumpur - Warszawa

Noclegi: 3 noce w hotelu w centrum Kuala Lumpur, 2 noce w hotelu w Kuching, 2 noce w resorcie w Aiman Batang, 2 noce w resorcie w Damai, 1 noc w resorcie w Kuala Basur, 3 noce w luksusowym resorcie na Perhentian Islands

Aktywności:

 • Indywidualna całodniowa wyprawa do Parku Narodowego Bako z przewodnikiem
 • Wyprawa do Semenggoh Wildlife Rehabilitation Center z przewodnikiem
 • Wyprawa do Batang Ai Reservoir & Longhouse z przewodnikiem
 • Indywidualna wyprawa do Santubong & Parku Narodowego Kuching Wetland z przewodnikiem
 • Czas wolny na zwiedzanie Kuala Lumpur
 • Czas wolny na relaks na pięknych plażach Damai, Kuala Besut i Perhentian Islands

Wyżywienie: 13 x śniadanie, 3 x lunch

Transport lokalny:

 • Odbiór z lotniska w Kuching i transfer do hotelu
 • Transport na wszystkie wyprawy wymienione w programie
 • Odbiór z hotelu i transfer na lotnisko w Kuching
 • Transport w dwie strony (taxi, prom) na Perhentian Islands

Ubezpieczenie: Koszty leczenia bez limitu, NNW, bagaż, OC

 

Cena nie zawiera:
 • Lot Air Asia z Kuching to Kota Bharu (ok. 150 PLN)
 • Pozostałe wyżywienie, napoje
 • Pozostały transport
 • Dodatkowe aktywności nie wymienione w programie
 • Szczepienia
 • Napiwki

Upcoming events

1/3: Gdzie chcesz pojechać?

Wymień miejsca, które chcesz odwiedzić oraz napisz. ile czasu planujesz spędzić w każdym z nich.

2/3: Jakim typem podróżnika jesteś?

Wybierz cytaty, które najlepiej opisują to kim jesteś i co Cię interesuje. Ułatwi nam to znalezienie ofert, które najlepiej pasują do Twoich zainteresowań.

3/3: Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz napisz coś o sobie

Zostaw swoje dane kontaktowe abyśmy mogli się do Ciebie odezwać. Nie zapomnij napisać czegoś o sobie w rubryce na komentarze!

To wszystko!

 • {{ autoCompletedDeparture.Name }}{{ autoCompletedDeparture.ParentName? ', ' + autoCompletedDeparture.ParentName : '' }}. {{ autoCompletedDeparture.TypeName }}

Proszę wybrać datę

Usuń destynację
60+
1
 • {{ autoCompletedDestination.Name }} {{ autoCompletedDestination.ParentName? ', ' + autoCompletedDestination.ParentName : '' }}. {{ autoCompletedDestination.TypeName }}

Nie możemy przejść do kolejnego kroku jeśli nie wybierzesz miejsca, z którego chcesz wyjechać oraz minimum jednego miejsca, które chcesz odwiedzić.

 • {{ destination.Name }}{{ destination.ParentName? ', ' + destination.ParentName : '' }}. {{ destination.TypeName }}

Nie możemy przejść do kolejnego kroku jeśli nie wybierzesz miejsca, z którego chcesz wyjechać oraz minimum jednego miejsca, które chcesz odwiedzić.

"Planuję swoją pierwszą daleką podróż"

"Interesuje mnie wolontariat lub working holiday"

"Chcę nauczyć się czegoś nowego np. nurkować, mówić po hiszpańsku..."

"Chcę doświadczyć lokalnej kultury razem z innymi podróżnikami"

"Potrzebuję tylko biletów lotniczych"

"Potrzebuję porady odnośnie planowania mojej podróży"

Chcemy wiedzieć jak masz na imię :)

Proszę wpisać datę urodzenia. Potrzebujemy jej by znaleźć najlepsze oferty.

Prosimy wpisać adres e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

+
-
50.000+
{{absoluteMinBudget}}

Prosimy o więcej informacji w komentarzu

general-theme

Podróż zaczyna się w:

{{departure}}

Miejsca:

{{destinationsListFullNamesWithDuration.slice(0, destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1).join(" - ")}}

Ostateczna destynacja:

{{destinationsListFullNamesWithDuration[destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1]}}

Osoby towarzyszące:

{{numberOfTravellers}}

W jaki sposób lubisz podróżować?

{{chosenInterests.join(" - ")}}

Za tobą pierwszy krok w planowaniu podróży! Cieszymy się, że chcesz z nami dzielić to doświadczenie!
Oto, co teraz nastąpi: 1) Na mailu znajdziesz kopię formularza, który właśnie od Ciebie otrzymaliśmy. 2) Jeden z naszych doradców spojrzy na Twój plan i postara się znaleźć najlepsze oferty w najkorzystniejszych cenach. 3) Odezwiemy się do Ciebie mailowo lub telefonicznie by podzielić się naszymi rekomendacjami odnośnie Twojej podóży. Tymczasem możesz wysłać do nas wiadomość lub złapać nas pod następującym numerem telefonu: 221 168 330. Jesteśmy w kontakcie!

general-theme

Podróż zaczyna się w:

{{departure}}

Miejsca:

{{destinationsListFullNamesWithDuration.slice(0, destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1).join(" - ")}}

Ostateczna destynacja:

{{destinationsListFullNamesWithDuration[destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1]}}

Osoby towarzyszące:

{{numberOfTravellers}}

W jaki sposób lubisz podróżować?

{{chosenInterests.join(" - ")}}

alt

Zaplanuj podróż swoich marzeń

Chcesz zaplanować wyjątkową podróż na własną rękę? Oto jak zrobić to najlepiej:

 1. Przemyśl, jaki region chcesz odkryć
 2. My szukamy najlepszych opcji i cen
 3. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące Twojej podróży

Chętnie rzucimy okiem na plan Twojej podróży, pomożemy Ci wycisnąć ostatnie soki z Twojego budżetu, podzielimy się cennymi wskazówkami, a to wszystko za darmo - bez kosztów i zobowiązań!

Dzień 1: Przylot do Kuala Lumpur

Widok na Kuala Lumpur, Malezja

Na początek proponujemy Wam spędzenie dwóch dni w Kuala Lumpur, mieście które będzie ucztą dla wszystkich zmysłów. Tam znajdziecie historyczne zabytki, stalowe drapacze chmur, ogromne centra handlowe, tętniące życiem targi uliczne oraz kluby nocne. Wasz hotel będzie znajdował się w centrum miasta, po check-in będziecie więc mogli wybrać się na spacer po mieście i wieczorny street food.

Dzień 2: Kuala Lumpur

Posąg buddy w Kuala Lumpur

Zastanawiacie się co ciekawego robić w Kuala Lumpur podczas dwudniowej wizyty? Oprócz miejsc znajdujących się blisko hotelu, polecamy odwiedzić robiące wrażenie Petronas Twin Towers, z których rozciąga się oszałamiający widok na miasto. Polecamy również wybrać się do ptasiego parku oraz dzielnicy Hutong słynącej z mnóstwa punktów gastronomicznych i street food'u. Równie interesującym miejscem jest Jamek Mosque, czyli najstarszy meczet w Malezji. Zbudowany w stylu mauretańskim z charakterystycznymi białymi kopułami meczet położony jest u zbiegu rzek Sungei Klang i Sungei Gombak.

Dzień 3: Przylot do Kuching

Świątynia w Kuching

Tego dnia przylecicie do Kuching, skąd kierowca zawiezie Was do hotelu. Kuching - co oznacza „kot” to stolica Sarawak, położona nad brzegiem Sungai Sarawak. Znajduje sie tam kilka interesujących muzeów, tętniący życiem targ , historyczne atrakcje oraz mnóstwo chińskich świątyń.

Dzień 4: Kuching

Piękna dzika przyroda na Kuching

Po śniadaniu, spotkacie się z opiekunem i pojedziecie do znajdującej się jedynie 45 minut drogi wioski rybackiej Bako. Tam natomiast wsiądziecie w łódź, którą połyniecie do Parku Narodowego Kuching, gdzie będziecie mieli okazję przejść się szlakiem Paku wzdłuż którego będzie rozciągać się prawdziwa niesamowita dżungla Borneo, w której z pewnością dojrzycie mnóstwo unikalnych gatunków roślin oraz zwierząt. Wieczorem będziecie oczywiście czas na relaks w hotelu lub wykorzystanie czasu wolnego w inny sposób.

Dzień 5: Kuching - Longhouse

Orangutan w naturalnym środowisku

Tego dnia po śniadaniu znowu czeka Was prawdziwa przygoda na łonie natury oraz wizyta w unikalnym Samenggoh Wildlife Rehabilitation Center, który jest domem dla organgutanów oraz wielu innych gatunków zwierząt. Kontynuuj podróż do przystani Batang Ai. Trasa przewiduje trzy postoje: - I) wizyta w Serian II) wizyta w lokalnym gospodarstwie by zobaczyć jak uprawia się pieprz i kakao (III) lunch w Lachau. Podróż przebiega wzdłuż malowniczych krajobrazów pól ryżowych, plantacji gumy, kakao, pieprzu przeplatającymi się z bujnymi lasami tropikalnymi, rzekami i pasmami górskimi. Po przybyciu do przystani Batang Ai spędzicie noc w Aiman Batang Ai Resort & Retreat.

Dzień 6: Longhouse - Batang Ai Resort

Longhouse na Borneo

Z rana wyruszycie na godzinną przeprawę łodzią do Rezerwatu Batang Ai. Po dotarciu lokalni mieszkańcy przywitają Was specjalnym przedstawieniem, dzięki któremu poznacie nieco kulturę tego regionu. Następnie zwiedzicie Longhouse, czyli typowy dom będacy drewnianą konstrukcją, która z jednej strony podzielona jest na rząd odzielnych pokoi, a z drugiej jest otwartą przestrzenią będącą miejscem spotkań i spędzania czasu przez lokalne rodziny.

Dzień 7: Betang Ai Resort - Damai

Plaża Damai

Po śniadaniu powrót łodzią na molo, następnie furgonetką do Kuching z lunchem na trasie. Po dotarciu do Damai będziecie mieli czas wolny.

Dzień 8: Damai

Widok na plaże Damai z lotu ptaka

Tego dnia, po odbiorze z hotelu, wybierzecie się w rejs wzdłuż pięknego Lasu Namorzynowego (Mangrove Forest), gdzie zwykle wypatrzeć można szypery błotne, kraby oraz wszelkiego rodzaju gady, małpy i wiele innych gratunków dzikich zwierząt. Co więcej w okresie od kwietnia do listopada, w pobliżu ujścia rzek Santubong i Salak, można również wypratrywać skaczących na wodę delfinów. Łódź przemieści się również wzdłuż Parku Narodowego Kuching Wetland.

Dzień 9: Kuching - Kota Bharu (Lot nie jest wliczony w cenę pakietu)

Sprzedawca na street foodzie w Malezji

Tego dnia, w zależności od godziny wylotu zostaniecie odebrani z hotelu oraz przewiezieni na lotnisko, z którego polecicie do kolejnego miasta Malezji - Kota Bahru. Ekipa Happy Trails odbierze Was oraz przewiezie do kurortu Tok Aman Bali Beach Resort. Reszte dnia będziecie mieli wolną na zaklimatyzowanie się w kolejnym, nowym miejscu.

Dzień 10: Kuala Besut - Perhentian Island

Zachód słońca na wyspie Perhentian

Po śniadaniu zostaniecie odebrani przez kierowcę i podwiezieni do przystani, z której łodzią przepłyniecie na rajskie Wyspy Perhentian.

Dzień 11: Perhentian Island

Wyspa Perhentian w Malezji

Czas wolny na Wyspach Perhentian. To oznacza, że możecie się totalnie zrelaksować i przede wszystkim nacieszyć sobą. W końcu to Wasza podróż poślubna!

Dzień 12: Perhentian Island

Wyspy Perhentian w Malezji

Kolejny dzień na Wyspach Perenthian. Oprócz relaksu na plaży polecamy wybrać się na randkę w jednej z lokalnych restauracji oraz spróbować wyśmienitych owoców morza, a gdy już faktycznie znudzi Wam się patrzenie na jedne z najpiękniejszych plaż świata, polecamy powędrować po dżungli. Oprócz tego, na miejscu będzie mnóstwo okazji by wybrać się na snorkeling, kajaki lub SUP.

Dzień 13: Przelot do Kuala Lumpur

Street food w Kuala Lumpur, Malezji

Tego dnia skończy się Wasza przygoda z Happy Trails, jednakże będziecie mieli jeszcze jeden wieczór by nacieszyć się boskim Kuala Lumpur, także nie zmarnujcie tej okazji i wyskocznie na miasto!

Dzień 14: Wylot z Kulala Lumpur

Samolot lecący ponad drapaczami chmur

Wszystko co dobre szybko się kończy, jednakże musicie pamiętać, że specjalizujemy się w podróżach szytych na miarę i to od Was zależy, ile czasu zamierzacie spędzić w Malezji.

Kilroy.OutdatedBrowserBox.Text Kilroy.OutdatedBrowserBox.LinkText

Oops - The page you tried to reach is unavailable. We hope you find what you are looking for here