Zarezerwuj bilet lotniczy

9 Tylko wybrane daty

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • Tylko wybrane daty
 • +/- 1 dzień
 • +/- 3 dni

{{ validationErrorMessage }}

+
-
+
-
+
-
Szukaj

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • Tylko wybrane daty
 • +/- 1 dzień
 • +/- 3 dni

{{ validationErrorMessage }}

+
-
+
-
+
-
Szukaj
Zmień miejsce wylotu

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

 • {{ autoCompleteItem.output }}

Wymagane pole

{{ validationErrorMessage }}

+
-
+
-
+
-
Szukaj
Kontakt

Do you want to travel but don't know where and how? Maybe you know already but need someone to bounce your ideas off on. We're here and we'll help you make your dreams come true.

Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość! Jeden z naszych doradców odezwie się do Ciebie najszybciej jak będzie to możliwe.

Book a free meeting and get dedicated time for your plans

Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
 • {{officeOption}}
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość i cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać o Twojej podróży.

Na pewno odezwiemy się do Ciebie w celu potwierdzenia terminu rozmowy.

Sprawdź maila :)

 

Kontakt Czat
Kontakt Czat
Cena za osobę* 6500 PLN
Podana cena jest ceną minimalną
Co jest zawarte w cenie

Jedno z najbardziej urzekających miejsc na świecie, Brazylia, jest nie tylko krajem pełnym piaszczystych plaż, zielonych lasów deszczowych i gwarnych metropolii. Mieszanka elementów europejskich, afrykańskich i amerykańskich sprawiła utworzenie wyjątkowej kultury bogatej w mnóstwo tradycji. Miłość do tańca i muzyki sprawiły, iż Brazylia stała się domem dla największego karnawału na świecie. Ilość muzeów oraz galerii jak również malownicze ulice pełne murali, na pewno spełnią oczekiwania każdego miłośnika sztuki.

Atrakcje Brazylii

Do głównych atrakcji Brazylii zalicza się nie tylko karnawał lub Pomnik Chrystusa Odkupiciela, ale również kolonialne miasteczka, w których zatrzymał się czas, nieziemskie krajobrazy, zapierające dech w peirsiach wodospady i tropikalne wyspy. Co więcej, brazylijskie ekosystemy mogą pochwalić się największą kolekcją gatunków roślin i zwierząt na całym świecie. 

Zaplanujcie podróż poślubną Waszych marzeń!

To jest tylko nasza propozycja idealnej podróży poślubnej po Brazylii, podczas której odkryjecie różnorodność kultury tego zjawiskowego kraju. Zawsze możemy dokonać zmian zgodnie z Waszymi preferencjami. Podzielcie się z nami tym, jak wyobrażacie sobie swoją podróż, a nasi konsultanci chętnie udzielą Wam pomocy w organizacji podróży poślubnej Waszych marzeń!

Miejsce

Brazylia

Długość podróży

14 dni

Typ podróży

Relaks / Natura / Kultura

Rekomendowane kieszonkowe

1700 PLN / osobę

Pobyt w Rio de Janeiro przy plaży Copacabana

Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie podróży poślubnej po Brazylii niż Copacabana, czyli dzielnica Rio znana ze swojej czterokilometrowej plaży. Mieszkając przy Copacabana będziecie mieli okazję zrelaksować się na plaży, wziąć lekcję surfowania, po... Dowiedz się więcej

Big Dude Tour

Jest to jednodniowa wycieczka z anglojęzycznym przewodnikiem, podczas której pierwszym przystankiem będzie wizyta na São Conrado, gdzie będziecie mieli okazję przejść się słynnym szlakiem Pedra Bonita, z którego rozpościerają się zniwalające widoki.... Dowiedz się więcej

Favela Walking Tour

Jest to jednodniowa wycieczka po Rocinha Favela, ktora jest największą favelą w Ameryce Południowej. Podczas tej wycieczki poznacie styl życia i realia mieszkańców brazylijskich slumsów. Dowiedz się więcej

Costa Verde Explorer (5 dni / 4 noce)

Czas oderwać się od zgiełku wielkiego miasta. Podczas tej pięciodniowej wycieczki przyżyjecie niezapomniane chwile nad brazylijskim wybrzeżem Atlantyku! Wasza przygoda rozpocznie się od wizyty na uroczej wyspie Ilha Grande, podczas której już drugieg... Dowiedz się więcej

Pobyt w Rio de Janeiro przy plaży Ipanema

Na zakończenie pobytu w Brazylii, biorąc pod uwagę, że również wylatujecie z Rio, polecamy spędzić 2 noce przy drugiej kultowej plaży - Ipanema. Obszar ten jest również znany jako Cemetério dos Elefantes z powodu garstki starych lewicowców, hippisów ... Dowiedz się więcej

Zobacz cały plan

Cena zawiera:

 • Bilety lotnicze WAW-RIO / RIO-WAW
 • 5 nocy w hotelu w Rio przy plaży Copacabana
 • Jednodniowa wycieczka Big Dude Tour z przewodnikiem
 • Jednodniowa Favela Tour z przewodnikiem
 • 5 dniowa wyprawa do Ihla Grande (wyspy) oraz miasta Paraty (kolonialne miasto, dużo historii) z transportem lądowym / wodnym oraz noclegami
 • 3 noce w Rio przy plaży Ipanema
 • Pakiet ubezpieczeń (medyczne bez limitu, bagaż, NNW).

 

Cena nie zawiera:

 • Pozostałe wyżywienie, napoje 
 • Airport pick-up, drop-off 
 • Wizy 
 • Szczepienia
alt

Chcecie wybrać się w tą lub podobną podróż poślubną?

Jesteśmy otwarci na Wasze pytania, pomysły i sugestie, a nasi konsultanci chętnie pomogą Wam zaplanować podróż poślubną Waszych marzeń!

Napiszcie do nas!

Pobyt w Rio de Janeiro przy plaży Copacabana

Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie podróży poślubnej po Brazylii niż Copacabana, czyli dzielnica Rio znana ze swojej czterokilometrowej plaży. Mieszkając przy Copacabana będziecie mieli okazję zrelaksować się na plaży, wziąć lekcję surfowania, poobserować ludzi lub nacieszyć się pysznym jedzeniem w znajdujących się wzdłuż plaży restauracjach, które serwują wszystko: od pizzy do najlepszych owoców morza. Nie wspominając już o imprezach, ktore mają miejsce na każdym rogu!

Big Dude Tour

Jest to jednodniowa wycieczka z anglojęzycznym przewodnikiem, podczas której pierwszym przystankiem będzie wizyta na São Conrado, gdzie będziecie mieli okazję przejść się słynnym szlakiem Pedra Bonita, z którego rozpościerają się zniwalające widoki. Stamtąd zostaniecie przewiezieni do Parku Narodowego Tijuca, gdzie znajdują się tropikalne lasy deszczowe. To tam zobaczycie mnóstwo wodospadów i tropikalnych roślin. Po wizycie w parku narodowym zatrzymacie się na lunch (lunch nie jest wliczony w cenę pakietu) w Ipanema, a następnie odwiedzicie kultową Statuę Chrystusa Odkupiciela (cena biletu jest wliczona w cenę pakietu). Gdy już zrobicie wystarcząjąco dużo fotek, pojedziecie do Santa Teresa. Jest to jedna z tradycyjnych starych dzielnic Rio, w której dobrze zachowana architektura oraz mieszkańcy nadal odzwierciedlają atmosferę dawnych lat. Pod koniec wycieczki po Rio odwiedzicie Escadaria Selaron, czyli słynne kolorowe schody.

Favela Walking Tour

Jest to jednodniowa wycieczka po Rocinha Favela, ktora jest największą favelą w Ameryce Południowej. Podczas tej wycieczki poznacie styl życia i realia mieszkańców brazylijskich slumsów.

Costa Verde Explorer (5 dni / 4 noce)

Czas oderwać się od zgiełku wielkiego miasta. Podczas tej pięciodniowej wycieczki przyżyjecie niezapomniane chwile nad brazylijskim wybrzeżem Atlantyku! Wasza przygoda rozpocznie się od wizyty na uroczej wyspie Ilha Grande, podczas której już drugiego dnia wyruszycie w rejs łodzią po turkusowych wodach Lagoa Azul i Praia da Freguesia de Santana. Trzeciego dnia przeniesiecie się z Ilha Grande na brukowane ulice Paraty, uroczego miasteczka ze wspaniałą, kolonialną architekturą. Czwartego dnia natomiast czeka Was ekscytująca wyprawa jachtem, podczas której odwiedzicie dwie plaże na dwóch różnych wyspach. Piątego dnia wrócicie do Rio de Janeiro.

Pobyt w Rio de Janeiro przy plaży Ipanema

Na zakończenie pobytu w Brazylii, biorąc pod uwagę, że również wylatujecie z Rio, polecamy spędzić 2 noce przy drugiej kultowej plaży - Ipanema. Obszar ten jest również znany jako Cemetério dos Elefantes z powodu garstki starych lewicowców, hippisów i artystów. Wyluzowana atmosfera sprawia, iż warto tam spędzić ostatnie chwile w cudownej Brazylii.