Zarezerwuj bilet lotniczy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

Cabin Class

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

9 Tylko wybrane daty Economy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

ClassOptionsWymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

Wpisz nazwę miejsca, aktywności lub czekogolwiek co Cię interesuje

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

Czujesz, że jeszcze nie trafiłeś/aś na to czego szukasz?

Nasi konsultanci zwiedzili kawał świata i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy Ci zaplanować podróż Twoich marzeń!

Please complete details

Luk
Kontakt
Wyślij maila

Napisz do nas jeśli pytania dotyczące naszych wypraw lub aktywności lub potrzebujesz pomocy w organizacji podróży. Jeżeli natomaist Twoje pytanie dotyczy biletów lotniczych zakupionych online, należy skontaktować się z obsługą klienta.

Wymagane pole
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość! Jeżeli Twoja sprawa jest pilna, postaramy się odpowiedzieć na nią tak szybko jak będzie to możliwe. 

 

You will receive an email confirmation shortly at {{email}}

Umów się na rozmowę

Umów się na rozmowę telefoniczną, podczas której nasi konsultanci udzielą Ci porad dotyczących Twojej kolejnej podróży!

 • {{ officeOption }}
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość i cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać o Twojej podróży :)

 

You will receive an email confirmation shortly at {{email}}


Working Holiday w Australii

working-holiday-general-4-sidebar
Novicell

Podróżuj i pracuj w Australii

Jeżeli masz pomiędzy 18-30 lat i chciałbyś przeżyć niezapomniany rok pracując i podróżując po kraju kangurów, rozważ wyjazd na working holiday do Australii.

Możemy pomóc Ci zorganizować Twoją podróż oraz start w Australii. W jaki sposób?

Mamy w ofercie tzw. ”pakiety startowe”, które bezboleśnie i szybko pozwolą Ci się zadomowić, załatwić niezbędne formalności, nawiązać właściwe kontakty oraz wejść w rytm szukania pracy. Pakiety startowe są dostępne w następujących miastach w Australii:

 1. Brisbane
 2. Melbourne
 3. Sydney

Równocześnie doradzimy Ci, w jaki sposób możesz elastycznie podróżować po Australii.

Poniżej zebraliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z wyjazdem na working holiday do Australii.

Czy potrzebuję wizę oraz w jaki sposób ją dostanę?

Jeżeli chcesz zaplanować wyjazd do Australii na okres dłuższy niż 3 miesiące oraz oprócz podróżowania chcesz także podjąć tymczasową pracę, w pierwszej kolejności musisz aplikować o wizę working holiday do Australii.

O tym, jakich dokumentów potrzebujesz i w jaki sposób złożyć wniosek o wizę, dowiesz się na oficjalnej stronie ministerstwa spraw wewnętrznych Australii

Wiosek należy złożyć pocztą w ambasadzie Australii w Berlinie. W 2018 roku opłata za złożenie wniosku kosztowała 450 AUD.

Program przyznawania wniosków working holiday rozpoczyna się tylko raz w roku (lipiec) i ilość dostępnych wiz dla obywateli polskich jest ściśle ograniczona, dlatego polecamy śledzić newsy na stronie ambasady Australii w Belinie by być gotowym na złożenie aplikacji tuż po otwarciu procesu przyjmowania wniosków przez ambasadę.

Czy są jakieś inne wymagania, które muszę spełnić by móc pojechać na working holiday do Australii?

Tak. Między innymi musisz ukończyć min. 2 lata studiów, posiadać środki na swoje utrzymanie (5000 AUD czyli ok. 13 300 PLN) plus środki na bilet powrotny, zdać test angielskiego (np. IELTS, TOEFL iBT, CAE), posiadać wykupione ubezpieczenie zdrowotne na cały okres pobytu w Australii, być ogólnie zdrowym, niekaranym i nie możesz mieć dzieci, które chcesz zabrać ze sobą do Australii.

Wszystkie wymagania są szczegółowo opisane na stronie ministerstwa spraw wewnętrznych Australii

Czy KILROY może załatwić mi wizę?

KILROY jako agencja podróży nie pośredniczy w aplikacji o wizę.

Wszelkie pytania dotyczące procesu aplikacji o wizę oraz wymagania trzeba kierować do ambasady Australii w Berlinie

Na czym polega „pakiet startowy” KILROY’a dla osób z wizą working holiday?

To najlepszy sposób na bezbolesne i szybkie zadomowienie się w Australii załatwienie wszystkich formalności oraz wejście w rytm szukania pracy.

W skład pakietu wchodzi:

 1. Zakwaterowanie od 3 do 7 nocy w hostelu dostosowanym do potrzeb osób z wizą working holiday
 2. Transfer z lotniska do hostelu
 3. Spotkanie informacyjne o pracy i życiu w Australii
 4. 12 miesięczne wsparcie pracowników Job Search AUS w przygotowywaniu CV i szukaniu pracy
 5. 12 miesięczny dostęp do bazy ofert pracy Job Search AUS
 6. Pomoc w założeniu konta bankowego
 7. Pomoc w uzyskaniu numeru podatkowego
 8. Lokalna karta SIM
 9. Wirtualny adres pocztowy
 10. Dostęp do ksera oraz faxu
 11. 1 miesiąc przechowywania bagażu
 12. Porady dotyczące podróży po AUS

 

Cena pakietu startowego zaczyna się od 835 PLN i zależy od typu pokoju i ilości nocy.

Ile kosztuje wyjazd na working holiday?

Wyjazd na working holiday nie ma jednej ceny, gdyż koszty podróży i pobytu składają się z wielu elementów.

Ambasada pobiera opłatę za aplikację o wizę w wysokości 450 AUD (ok. 1270 PLN). Z pewnością musisz kupić także bilety lotnicze (ok. 3-5 tys. PLN w obie strony), ubezpieczenie medyczne za granicą na cały okres pobytu (rocznie około 3-4 tys. PLN), musisz mieć także oszczędności w postaci minimum 13-14 tys. PLN, gdyż nawet jak znajdziesz szybo pracę, to osiągnięcie płynności finansowej zawsze trochę trwa.

Jaką pracę mogę dostać i na jak długo?

Najczęściej jest to praca w hostelu, restauracji, sklepie, na farmie ze zwierzętami lub w rolnictwie przy np. zbieraniu owoców. Ale tak naprawdę, wszystko zależy od Twoich umiejętności i kreatywności. Zgodnie z zasadami wizy working holiday, podjęta praca nie może być pracą na stałe – możesz pracować maksymalnie 6 miesięcy u jednego pracodawcy.

Czy moja praca pokryje mój pobyt oraz podróże?

Wszystko zależy od tego, ile czasu spędzisz na pracy, a ile na podróżowaniu. Z naszego doświadczenia wynika, że pracując min 6-8 miesięcy, będziesz w stanie pokryć bieżące wydatki związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem i odłożysz na zwiedzanie. Nie licz jednak na to, że wrócisz do domu z walizką pieniędzy ;). Celem working holiday jest podróżowanie połączone z pracą lub nauką – nie jest to wyjazd zarobkowy.

Czy KILROY gwarantuje mi pracę?

Nie. Natomiast posiadając „pakiet startowy” od KILROY jesteś od razu na wygranej pozycji, gdyż łączymy Cię z lokalną agencją pracy, która specjalizuje się w pracach tymczasowych i zapewni Ci wsparcie w szukaniu pracy oraz da Ci dostęp do ich bazy ofert pracy.

Ostatecznie jednak to czy oraz jaką pracę dostaniesz zależy od Ciebie, Twoich umiejętności, motywacji, zaangażowania itd.

Czy będę miał czas na podróżowanie oraz jak najlepiej to zorganizować?

Głównym celem wizy working holiday są podróże połączone z pracą / nauką. W związku z tym, że podejmowane prace są tymczasowe na okres zwykle 3-6 miesięcy u jednego pracodawcy, osoby z wizą working holiday najczęściej przeplatają pracę z podróżą.

Wszystkim osobom z wizą working holiday polecamy zakup bus passu po Australii, który stanowi najlepszy sposób na poruszanie się po kraju. Tutaj możesz poczytać o bus passach w Australii.

Gdzie będę mieszkać?

W ramach pakietu startowego KILROY otrzymujesz od 3 do 7 noclegów w hostelu, co znacznie ułatwi Ci start w nowym miejscu.

Co dalej? Możliwości jest kilka. Wiele osób decyduje się przedłużyć pobyt w hostelu na kolejne tygodnie, a nawet miesiące. Hostel nadaje się do mieszkania, gdyż ma przestronną kuchnię, w której można przechowywać jedzenie i gotować, strefę relaksu i pracy oraz stanowiska z doradcami w kwestii podróży i pobytu w Australii. Inni natomiast wynajmują pokoje w mieszkaniach dzielonych razem z innymi lub znajdują pracę razem z zakwaterowaniem (szczególnie w rolnictwie).

Czy mogę zostać dłużej lub na stałe w Australii?

Pierwsza wiza working holiday pozwala pobyt na maksymalnie 12 miesięcy. Przed upływem tego okresu możesz natomiast starać się o kolejną wizę working holiday na następny rok (trzeba wtedy spełnić dodatkowe wymagania takie jak na przykład min. 3 miesiące przepracowane w rolnictwie w północnej Australii podczas pierwszej wizy working holiday). Wizy working holiday nie da się przedłużać wielokrotnie, więc jeżeli marzy Ci się pobyt na stałe, zapoznaj się z informacjami wizowymi na stronie ministerstwa spraw wewnętrznych w Australii.

A co jeżeli po prostu chcę wybrać się w podróż po Australii bez pracy?

Wtedy sprawa jest prosta, gdyż obywatele Polscy jadący w celach turystycznych do Australii na nie dłużej niż 3 miesiące mogą otrzymać bezpłatnie wizę turystyczną przez internet. Napisz do nas, a pomożemy Ci zaplanować fantastyczną podróż po Australii.

Upcoming events

1/3: Gdzie chcesz pojechać?

Wymień miejsca, które chcesz odwiedzić oraz napisz. ile czasu planujesz spędzić w każdym z nich.

2/3: Jakim typem podróżnika jesteś?

Wybierz cytaty, które najlepiej opisują to kim jesteś i co Cię interesuje. Ułatwi nam to znalezienie ofert, które najlepiej pasują do Twoich zainteresowań.

3/3: Zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz napisz coś o sobie

Zostaw swoje dane kontaktowe abyśmy mogli się do Ciebie odezwać. Nie zapomnij napisać czegoś o sobie w rubryce na komentarze!

To wszystko!

 • {{ autoCompletedDeparture.Name }}{{ autoCompletedDeparture.ParentName? ', ' + autoCompletedDeparture.ParentName : '' }}. {{ autoCompletedDeparture.TypeName }}

Proszę wybrać datę

Usuń destynację
60+
1
 • {{ autoCompletedDestination.Name }} {{ autoCompletedDestination.ParentName? ', ' + autoCompletedDestination.ParentName : '' }}. {{ autoCompletedDestination.TypeName }}

Nie możemy przejść do kolejnego kroku jeśli nie wybierzesz miejsca, z którego chcesz wyjechać oraz minimum jednego miejsca, które chcesz odwiedzić.

 • {{ destination.Name }}{{ destination.ParentName? ', ' + destination.ParentName : '' }}. {{ destination.TypeName }}

Nie możemy przejść do kolejnego kroku jeśli nie wybierzesz miejsca, z którego chcesz wyjechać oraz minimum jednego miejsca, które chcesz odwiedzić.

"Planuję swoją pierwszą daleką podróż"

"Interesuje mnie wolontariat lub working holiday"

"Chcę nauczyć się czegoś nowego np. nurkować, mówić po hiszpańsku..."

"Chcę doświadczyć lokalnej kultury razem z innymi podróżnikami"

"Potrzebuję tylko biletów lotniczych"

"Potrzebuję porady odnośnie planowania mojej podróży"

Chcemy wiedzieć jak masz na imię :)

Proszę wpisać datę urodzenia. Potrzebujemy jej by znaleźć najlepsze oferty.

Prosimy wpisać adres e-mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

+
-
50.000+
{{absoluteMinBudget}}

Prosimy o więcej informacji w komentarzu

general-theme

Podróż zaczyna się w:

{{departure}}

Miejsca:

{{destinationsListFullNamesWithDuration.slice(0, destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1).join(" - ")}}

Ostateczna destynacja:

{{destinationsListFullNamesWithDuration[destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1]}}

Osoby towarzyszące:

{{numberOfTravellers}}

W jaki sposób lubisz podróżować?

{{chosenInterests.join(" - ")}}

Za tobą pierwszy krok w planowaniu podróży! Cieszymy się, że chcesz z nami dzielić to doświadczenie!
Oto, co teraz nastąpi: 1) Na mailu znajdziesz kopię formularza, który właśnie od Ciebie otrzymaliśmy. 2) Jeden z naszych doradców spojrzy na Twój plan i postara się znaleźć najlepsze oferty w najkorzystniejszych cenach. 3) Odezwiemy się do Ciebie mailowo lub telefonicznie by podzielić się naszymi rekomendacjami odnośnie Twojej podóży. Tymczasem możesz wysłać do nas wiadomość lub złapać nas pod następującym numerem telefonu: 221 168 330. Jesteśmy w kontakcie!

general-theme

Podróż zaczyna się w:

{{departure}}

Miejsca:

{{destinationsListFullNamesWithDuration.slice(0, destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1).join(" - ")}}

Ostateczna destynacja:

{{destinationsListFullNamesWithDuration[destinationsListFullNamesWithDuration.length - 1]}}

Osoby towarzyszące:

{{numberOfTravellers}}

W jaki sposób lubisz podróżować?

{{chosenInterests.join(" - ")}}

alt

Zaplanuj podróż swoich marzeń

Chcesz zaplanować wyjątkową podróż na własną rękę? Oto jak zrobić to najlepiej:

 1. Przemyśl, jaki region chcesz odkryć
 2. My szukamy najlepszych opcji i cen
 3. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące Twojej podróży

Chętnie rzucimy okiem na plan Twojej podróży, pomożemy Ci wycisnąć ostatnie soki z Twojego budżetu, podzielimy się cennymi wskazówkami, a to wszystko za darmo - bez kosztów i zobowiązań!

Kilroy.OutdatedBrowserBox.Text Kilroy.OutdatedBrowserBox.LinkText

Oops - The page you tried to reach is unavailable. We hope you find what you are looking for here