KILROY - Podróże szyte na miarę

Specjalizujemy się w planowaniu podróży dostosowanych do życzeń oraz zainteresowań młodych odkrywców, którzy stawiają na wyjątkowe doświadczenia oraz rozwój osobisty.

Uważamy, że podróżowanie po świecie oraz odkrywanie nowych kultur ma pozytywny wpływ na rozwój oraz przyszłość każdego człowieka. W oparciu o nasze własne doświadczenia, jesteśmy w stanie zauważyć jak bardzo podróże poszerzyły nasze horyzonty. Nieważne czy zdecydujesz się pojechać na wolontariat, wziąć udział w obozie surfingowym, czy po prostu wybrać się na roadtrip'a, każde z tych doświadczeń z pewnością zmieni Twoje życie. Na lepsze!

Jak możemy Ci pomóc

Nie jest to skomplikowane, ale to Ty musisz zrobić pierwszy krok.

1. Planujesz wyjazd do konkretnego kraju lub regionu? Chcesz nauczyć się nurkować, ale nie wiesz gdzie i jak najlepiej będzie zacząć? Masz trochę oszczędności i chcesz je wydac na podróże, ale nie wiesz dokąd? Proste - podziel się tym z nami!

2. Gdy już otrzymamy od Ciebie wiadomość, jeden z naszych fajnych i doświadczonych doradców ds. podróży skontaktuje się z Tobą. W związku z tym, że nie mamy gotowych ofert wyjazdowych i wszystkie podróże są szyte na miarę, Ty i Twój doradca gruntownie omówicie i zaplanujecie Twój wyjazd. Proces ten potrwa tak długo, aż poczujesz motylki w brzuchu i zaczniesz odliczać dni do swojej wielkiej przygody.

3. Twój doradca to podróżnik z krwi i kości, więc wraz z planem Twojej podróży otrzymasz pakiet bezcennych rad, które pomogą Ci się przygotować do wyjazdu oraz poradzić sobie jak już będziesz w trasie. Chcemy bowiem mieć pewność, iż podróżujący z nami odkrywcy są bezpieczni i szczęśliwi.

 

Potrzebujesz inspiracji?

Poczytaj o różnych miejscach na świecie

Sprawdź ofertę obozów, kursów, wycieczek & innych produktów

Rzuć okiem na pełne wskazówek artykuły o podróżach

Masz już pomysł na kolejną podróż?
Napisz do nas!

Historia naszej firmy sięga roku 1946, kiedy zdecydowaliśmy się pomagać studentom oraz młodym ludziom zdobywać międzynarodowe doświadczenie na wielu płaszczyznach. Obecnie operujemy na 9. rynkach, na których oferujemy szeroki zakres usług.

 

Podróże indywidualne

Pomoc w planowaniu podróży typu backpacking. To tutaj możecie zarezerwować bilety lotnicze, wycieczki, obozy, oraz kursy za granicą.

Dostępne w:
KILROY Denmark KILROY Sweden KILROY Norway KILROY Finland KILROY Netherlands KILROY Belgium KILROY Iceland KILROY Poland KILROY in English

 

Edukacja za granicą

Darmowe konsultacje dla osób młodych i studentów chcących studiować za granicą.

Dostępne w:
KILROY Denmark KILROY Sweden KILROY Norway KILROY Finland KILROY Netherlands KILROY Belgium KILROY Iceland KILROY in English

 

Podróże grupowe

Pomoc w organizacji wycieczek grupowych, które umożliwiają poznać lokalną kulturę, poznać życie mieszkańców danego kraju i zmierzyć się z dziką naturą.

Dostępne w:
KILROY Denmark KILROY Sweden KILROY Norway KILROY Finland 

Kontakt