Legenda - KILROY to był!

W latach 40tych XX wieku, młody James Kilroy pracował w bostońskim porcie. Jego obowiązkiem było ładowanie wielkich parowców. Tego dnia, musiał załadować tysiące z krzyni z jeansami, które potem dotarły do każdego zakątka świata.
KILROY was here - The Legend
James Kilroy used work on the docks of Boston back in the 1940's.

Pewnego listopadowego poranka było bardzo pochmurno, więc James Kilroy postanowił zostać w domu przykryty kołdrą. "Hej Kilroy, znowu śnisz na jawie?? Nie możesz chociaż raz czegoś dokończyć??". Kilroy był już przezwyczajony do tego kierownika i jego obraźliwych komentarzy. W tym samym czasie, skrzynki zawierające 100 tysięcy par jeansów czekały by je załadować na pokład. Niestety niedało się uciec od tego zadania. W pewnym momencie Kilroy wpadł na wspaniały pomysł, któremu nie mógł się oprzeć. Wziął do ręki kredę i na każdej skrzynce z jeansami, wielkimi literami napisał "KILROY TU BYŁ" (org. KILROY WAS HERE)!

Biorąc pod uwagę, iż te skrzynki docierały do portów na całym świecie, duch Kilroy'a również dotarł do wielu odległych zakątków.

Od tego momentu, kiedykolwiek kierownik wypominał Kilroy'owi, że nic nie robi, ten się po prostu uśmiechał. Wiedział, że to nie prawda a w portach na całym świecie, codziennie pojawiały się dowody zaprzeczające wyzwiskom kierownika. Kilroy wiedział, że istnieje wiele sposobów na przełamywanie różnego rodzaju barier by być wolnym i niezależnym!

 

Kontakt