Zarezerwuj bilet lotniczy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

Cabin Class

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

9 Tylko wybrane daty Economy

Type

Pasażerowie (12+ lat)

Dorośli

+
{{ adultsValue }}
-

Dzieci (0-11 years)

+
{{ childrenValue }}
-

Niemowlęta (< 2 lat)

+
{{ infantsValue }}
-

{{ validationErrorMessage }}

Flexibility

ClassOptions

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Wymagane pole

Szukaj

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

Wpisz nazwę miejsca, aktywności lub czekogolwiek co Cię interesuje

Znaleźliśmy następujące pozycje {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} oraz {{ category.count + ' ' + (category.count == 1? category.label:category.pluralLabel) }} dla '{{ searchTerm }}'

0 Results found

{{ cardLists.others.label }}

Więcej wyników [{{ count.others.count - cardLists.others.searchItems.length }}]
Więcej wyników [{{ count.help.count - helpResultsData.length }}]

{{ cardSlider.label }}

Więcej wyników [{{ cardSlider.total - cardSlider.searchItems.length }}]
Więcej wyników [{{ count.help.count - helpResultsData.length }}]

Czujesz, że jeszcze nie trafiłeś/aś na to czego szukasz?

Nasi konsultanci zwiedzili kawał świata i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy Ci zaplanować podróż Twoich marzeń!

Please complete details

Kontakt

Napisz do nas jeśli pytania dotyczące naszych wypraw lub aktywności lub potrzebujesz pomocy w organizacji podróży. Jeżeli natomaist Twoje pytanie dotyczy biletów lotniczych zakupionych online, należy skontaktować się z obsługą klienta.

Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość! Jeżeli Twoja sprawa jest pilna, postaramy się odpowiedzieć na nią tak szybko jak będzie to możliwe. 

 

Umów się na rozmowę telefoniczną, podczas której nasi konsultanci udzielą Ci porad dotyczących Twojej kolejnej podróży!

Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole
Wymagane pole

Dziękujemy za Twoją wiadomość i cieszymy się, że chcesz z nami porozmawiać o Twojej podróży :)

 

Czat Kontakt
Kontakt Czat

Polityka prywatności

Strona ta została utworzona przez KILROY. Czytając tekst zamieszczony poniżej, możesz zapoznać się z polityką prywatności KILROY.

Na początek chcielibyśmy zaznaczyć, że Twoja prywatność jest dla nas ważna i bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam dane. Dokument ten wyjaśnia, w jaki sposób KILROY zbiera i używa dane klientów oraz w jakich sytuacjach i komu dane te są przekazywane. KILROY jest grupą europejskich przedsiębiorstw, które działają w sektorze turystyki, poradnictwa edukacyjnego oraz świadczeń dla studentów pod wspólną nazwą KILROY International A/S. Gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych jest nieuniknioną i niezbędną częścią prowadzenia tego typu działalności oraz realizacji celów opisanych w niniejszej polityce prywatności, za co KILROY ponosi odpowiedzialność.

W przypadku pytań dotyczących naszej polityki prywatności oraz sposoby przetwarzania przez nas danych, można się z nami skontaktować pisemnie na poniższy adres:

KILROY Poland Sp. z o.o.

 1. Inflancka 4a

00-189 Warszawa

 

Natomiast adres siedziby głównej grupy KILROY to:

KILROY International A/S

Nytorv 5,

DK-1450 Kopenhaga K

Dania

 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez KILROY można także uzyskać pisząc do nas na adres mailowy [email protected]

 

 1. Ochrona i bezpieczeństwo są dla nas ważne.

Odpowiedzialne obchodzenie się z danymi osobowymi gromadzonymi w ramach działalności naszej firmy ma kluczowe znaczenie dla naszych celów biznesowych i reputacji. W niniejszej polityce prywatności wyjaśnimy, w jaki sposób gromadzimy i wykorzystujemy dane osobowe naszych klientów, dostawców i partnerów biznesowych oraz w jaki sposób można uzyskać dostęp do swoich danych osobowych.

 1. Czym są dane osobowe?

Dane osobowe to wszelkie dane identyfikujące lub pozwalające na zidentyfikowanie żyjącej osoby fizycznej. Osoba możliwa do zidentyfikowania, to osoba, którą pośrednio lub bezpośrednio można zidentyfikować, między innymi, za pomocą numery indentyfikacyjnego lub jednego lub więcej elementów szczególnych dla tożsamości danej osoby.

 1. Jakie dane osobowe przetwarzamy i dlaczego?

Dane osobowe klientów KILROY są wykorzystywane do różnych celów związanych ze statusem klienta i działalności KILROY. Gromadzone dane mogą się różnić w zależności od tego, czy są to dane klienta, dostawcy czy partnera biznesowego, ale ogólnie są to dane dotyczące administracji klienta, dostawcy, marketingu bezpośredniego oraz dane dotyczące praw i obowiązków KILROY. Niedostarczenie danych osobowych może oznaczać, że KILROY nie jest w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec klientów lub dostawców.

Z reguły, KILROY gromadzi i przetwarza tylko zwykłe dane osobowe. W szczególnych przypadkach rezerwacji wycieczki może okazać się dla nas konieczne przetwarzanie również poufnych danych osobowych w ograniczonym zakresie (np. Informacje dotyczące specjalnych posiłków lub specjalnych potrzeb w trakcie podróży), a także informacji dotyczących numerów identyfikacyjnych (np. podczas konieczności uzyskania kopii paszportu w celu wniosku wizowego), ale tylko wtedy, gdy jest to konieczne do rezerwacji podróży i wymaganej asysty.

KILROY zazwyczaj gromadzi następujące informacje:

3.1 Informacje dotyczące naszych klientów

Informacje przekazywane nam podczas rezerwacji wycieczki lub zakładania profilu klienta w KILROY, np. online za pośrednictwem strony internetowej lub kontaktując się z naszym działem obsługi klienta / doradcą ds. podróży, w tym dane kontaktowe (imię, drugie imię (imiona), nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, tytuł i stanowisko), numer paszportu (w przypadku wniosków wizowych itp.), dane bankowe, dane karty debetowej i kredytowej, informacje dotyczące specjalnych preferencji podczas podróży (np. informacje na temat ograniczeń dietetycznych, pomocy specjalnej wymaganej z powodu niepełnosprawności lub choroby itp.), informacje zdrowotne (np. rezerwacje wyjazdów na zabiegi zdrowotne lub medyczne, wyjazdy sportowe itp.), informacje dotyczące wzrostu, masy ciała, odzieży i rozmiaru butów (do rezerwacji sprzętu na wyjazdy narciarskie, wyjazdy sportowe itp.), cel podróży, informacja o znajomości języków obcych, obywatelstwo, dane kontaktowe najbliższych krewnych, informacje dotyczące twoich preferencji marketingowych i komunikacyjnych, a także inne przekazane nam informacje w procesie zadawania nam pytań, w celu zgłoszenia problemu lub kontaktu z nami w odniesieniu do relacji z klientem, informacji dotyczących statusu ucznia, studenta lub nauczyciela w celu wydania karty ISIC / ITIC, zdjęcia, nazwy uczelni (dotyczy tylko karty ISIC), miejsca pracy (dotyczy tylko karty ITIC) kodu promocyjnego, ważności karty, daty wydania i numeru karty, informacje dotyczące zapłaty (cena, rodzaj płatności, data, potwierdzenie płatności).

3.2 Informacje dotyczące naszych dostawców i partnerów biznesowych

Informacje przekazywane nam podczas zawieranej z nami umowy, w tym dane kontaktowe (stanowisko, imię, drugie imię (imiona), nazwiska, adresy, numer telefonu, adres e-mail), informacje dotyczące preferencji marketingowych i komunikacyjnych, a także informacje, przekazywane nam kontaktując się z nami w celu zadania pytań, zgłoszenia problemu lub kontaktu z nami w związku z klientem.

 • Informacje dotyczące zbierania wniosków dla uniwersytetów i organizacji

Kontaktując się z nami w celu ubiegania się o staż, studia lub kursy akademickie za naszym pośrednictwem, działamy w imieniu instytucji zapewniającej staż, studia lub kursy akademickie. W takiej sytuacji, KILROY przetwarza dane osobowe do celów określonych przez instytucję - gromadzenie wniosków. Instytucja (uniwersytet, organizacja, inna instytucja) przetwarza wtedy dane jako administrator, a KILROY przetwarza dane osobowe jako podmiot przetwarzający w imieniu instytucji. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych, zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności poszczególnych instytucji.

 1. Do czego wykorzystujemy zebrane dane osobowe?

KILROY przetwarza dane osobowe w celu realizacji celów określonych poniżej. Prosimy zauważyć, że nie wszystkie cele, kategorie informacji, odbiorcy informacji i rodzaje procedur są adekwatne do każdej osoby. KILROY przetwarza dane osobowe wyłącznie w zakresie niezbędnym dla klienta, dostawcy lub partnera biznesowego (w każdym przypadku brane są pod uwagę szczególne interesy) lub ze zgodnie z obowiązującym prawem.

4.1 Administracja danych klienta

KILROY przetwarza dane osobowe podczas nawiązywania i administrowania relacji z klientami KILROY’a w ramach działalności naszej firmy, w tym rezerwacji podróży i dostarczania różnych produktów (np. wniosek wizowy, ubezpieczenie podróżne, usługa transferu, karta młodzieżowa lub studencka itp.), utrzymywania naszych rejestrów klientów, rejestrów księgowych, działania marketingu, statystyki itp. Wszystkie statystyki i analizy są opracowywane w formie anonimowej i dlatego nie zawierają informacji, które mogą prowadzić bezpośrednio do zidentyfikowania danej osoby.

4.2 Administracja danych dostawców i partnerów biznesowych

KILROY przetwarza dane dostawców, partnerów biznesowych i osób kontaktowych dostawców lub partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy w ramach działalności firmy, w tym w zakresie utrzymania naszego rejestru CRM zawierającego dane kontaktowego każdego dostawcy i partnera biznesowego.

4.3 Zgodność z obowiązującymi przepisami i regulacjami

KILROY przetwarza dane osobowe zgodnie z przepisami ustawowymi i wykonawczymi, którym podlegamy w celu prowadzenia działalności gospodarczej lub w celu spełnienia różnych wymogów w zakresie odpowiedzialności i ujawniania informacji zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi.

KILROY nie wykorzystuje danych osobowych do podejmowania decyzji opartych wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych, z wyjątkiem profilowania.

Profilowanie jest formą automatycznego przetwarzania danych osobowych. Używamy profilowania i modelowania danych np. aby móc oferować określone usługi i produkty, które spełniają Twoje preferencje w celach marketingowych.

KILROY stara się zagwarantować, żeby wszystkie przetwarzane przez nas dane osobowe były prawidłowe i aktualne. Dlatego zawsze prosimy o poinformowanie nas o możliwych zmianach danych osobowych (np. zmianie adresu, nazwiska, numeru telefonu lub danych płatności), abyśmy mogli zagwarantować, że posiadane przez nas dane osobowe są zawsze prawidłowe i aktualne. W przypadku zmian należy niezwłocznie zaktualizować swoje dane osobowe.

 1. Jak długo przechowujemy dane osobowe?

KILROY przechowuje dane osobowe tylko w przypadku, gdy ma do tego uzasadnioną potrzebę biznesową (na przykład w celu świadczenia usług lub spełnienia obowiązujących wymogów prawnych, podatkowych lub rachunkowych).

Okres przechowywania danych w celu nawiązania i zarządzania relacjami z klientem w KILROY wynosi 36 miesięcy po świadczeniu usług lub wygaśnięciu zakupionego produktu (np. wygaśnięcie wizy, wygaśnięcie ubezpieczenia podróżnego, usługi transferu, daty ważności legitymacji ISIC / IYTC, daty powrotu z podróży itp.), w zależności od tego, co nastąpi najpóźniej. Po odrzuceniu zamówionej oferty na usługi turystyczne KILROY, dane osobowe są przechowywane przez 12 miesięcy liczone od dnia wygaśnięcia oferty.

Używamy danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego przez 40 miesięcy po zapisaniu się do newslettera lub po otrzymaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe są również wykorzystywane do celów marketingu bezpośredniego przez okres 24 miesiący liczonych od momentu zakupu produktów lub usług w KILROY. Dane zostaną usunięte po otrzymaniu i realizacji przez KILROY zgłoszenia o usunięcie danych osobowych lub rezygnacji z subskrypcji newslettera.

Dane osobowe zbierane w celu zarządzania relacjami z dostawcami i partnerami biznesowymi są przechowywane przez 3 lata po wygaśnięciu relacji biznesowych. KILROY przetwarza dane osobowe zgodnie z okresami przechowywania określonymi w przepisach ustawowych i wykonawczych. Okresy przechowywania danych nigdy nie są przedłużane, chyba że są oparte na szczególnych przepisach ustawowych i wykonawczych.

 1. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

KILROY przetwarza głównie dane osobowe na podstawie: (1) Wrażenia zgody (np. na marketing bezpośredni), (2) Zawarcia i realizacji umów z KILROY (np. administracja klientami, administracja relacji z dostawcami i partnerami biznesowymi), (3) ) Uwzględnienia uzasadnionych interesów KILROY, jak opisano powyżej (np. zapobieganie oszustwom, marketing bezpośredni), (4) Wypełnienie obowiązków prawnych, które KILROY jest zobowiązany do spełnienia (np. Fakturowanie, zapobieganie praniu pieniędzy), (5) Ochrony żywotnych interesów osób fizycznych (np. administracja klienta), (6) gdy przetwarzanie jest konieczne, aby roszczenie prawne mogło zostać ustanowione, wykonane lub bronione (np. administracja klienta), oraz (7) gdy przetwarzanie jest konieczne, aby przestrzegać praw pracowniczych, zdrowotnych i socjalnych wynikających z prawa krajowego lub prawa UE.

Ponadto mogą wystąpić sytuacje, w których przetwarzamy dane osobowe ze względu na uzasadnione interesy KILROY’a lub stron trzecich w odniesieniu do celów opisanych powyżej, chyba że interesy osób, których dane osobowe dotyczą, zostaną uznane za ważniejsze (np. marketing bezpośredni, administracja klienta).

 1. Udostępnianie danych osobowych

KILROY udostępnia dane tylko w zakresie niezbędnym do prowadzenia naszej działalności, w tym w celu organizacji podróży i innych produktów zakupionych w KILROY.

KILROY zazwyczaj przekazuje dane osobowe następującym odbiorcom podczas rezerwacji podróży i powiązanych produktów:

7.1 Globalny system dystrybucji (GDS)

GDS to system sieci informatycznej, który jest własnością lub jest obsługiwany przez firmę, który umożliwia transakcje między dostawcami usług branży turystycznej, głównie liniami lotniczymi, hotelami, wypożyczalniami samochodów i biurami podróży. GDS łączy usługi, ceny i rezerwacje poprzez konsolidację produktów z trzech sektorów podróży, tj. rezerwacji lotów, rezerwacji hoteli i wynajmu samochodów.

 • Linie lotnicze

KILROY przekazuje dane osobowe liniom lotniczym podczas rezerwacji podróży. W celu rezerwacji lotu zazwyczaj przekazujemy imiona i nazwiska pasażera, lotniska wylotu i miejsca docelowego, daty wylotu i przylotu, numeru karty bonusowej, specjalnych życzeń dotyczących podróży, w tym rezerwacji specjalnych posiłków podczas lotu lub niezbędnej asysty specjalnej w samolocie lub na lotnisku dla właściwej linii lotniczej. W przypadku podróży do niektórych destynacji, przekazujemy również informacje o numerze paszportu do właściwej linii lotniczej.

7.3 Hotele

KILROY przekazuje dane osobowe do hoteli, z których klienci są zaplanowani skorzystać podczas podróży. W celu rezerwacji zakwaterowania w hotelu zazwyczaj udzielamy informacji o imionach, nazwisku, celu podróży, dacie przyjazdu i wyjazdu, kategorii pokoju, numerze karty bonusowej, specjalnych prośbach dotyczących usług hotelowych, w tym o ograniczeniach żywieniowych lub specjalnej pomocy ze względu na niepełnosprawność lub chorobę podczas pobytu w danym hotelu.

7.4 Usługi wynajmu samochodów

KILROY przekazuje dane osobowe firmom wynajmującym samochody, jeśli podróż przewiduje wynajem pojazdu. W celu rezerwacji wynajętego samochodu zazwyczaj przekazujemy informacje o imionach i nazwisku kierowcy, miejsca odbioru i zwrotu pojazdu, okresie wynajmu, kategorii pojazdu, numerze karty bonusowej, szczególnych potrzebach związanych z wynajmem pojazdu, w tym specjalne wymagania dotyczące niepełnosprawności lub choroby, fotelików dziecięcych itp.

7.5 Przewoźnicy autobusowi

KILROY przekazuje dane osobowe firmom autobusowym, jeśli transport autobusem jest częścią podróży (np. dojazd do atrakcji turystycznych itp.). W celu rezerwacji podróży autobusem zazwyczaj podajemy informacje o pasażerach, typu: imiona, nazwiska, miejsce odbioru, data i godzina wyjazdu, miejsce docelowe oraz specjalne wymagania dotyczące transferu, w tym rezerwacji specjalnych posiłków lub asysty związanej z niepełnosprawnością lub chorobą.

7.6 Firmy żeglugowe

KILROY przekazuje dane osobowe firmom żeglugowym, jeśli rejs statkiem jest częścią podróży (np. podczas jednodniowych wycieczek do atrakcji turystycznych, rejsów itp.). W celu rezerwacji podróży statkiem zazwyczaj przekazujemy informacje o pasażerach, typu: imiona, nazwiska, miejsce docelowe, trasa, data i godzina wypłynięcia i powrotu, specjalne wymagania dotyczące transferu, w tym rezerwacji specjalnych posiłków lub asysty związanej z niepełnosprawnością lub chorobą oraz informację o dokumentach podróżnych.

7.7 Bedbanks

Bedbank jest systemem informatycznym, który jest własnością lub jest obsługiwany przez firmę, która umożliwia transakcje między dostawcami usług turystycznych, głównie hotelami i biurami podróży lub klientami końcowymi. KILROY ujawnia bedbankom dane osobowe w celu rezerwacji hoteli, które będą używane podczas podróży. W celu rezerwacji zakwaterowania w hotelu za pośrednictwem bedbanku zazwyczaj podamy informacje o imionach, nazwisku, celu podróży, dacie przyjazdu i wyjazdu, kategorii pokoju, numerze karty bonusowej, a także o specjalnych życzeniach, w tym rezerwacji specjalnych posiłków podczas pobytu w hotelu oraz asysty związanej z niepełnosprawnością lub chorobą.

7.8 Biura podróży

Jeśli podróż przewiduje uczestnictwo w wycieczkach lub transfery, KILROY może przekazać dane osobowe biurom podróży. Obowiązkiem biura podróży jest organizacja wycieczki lub transferu poprzez rezerwację usługi od lokalnego dostawcy w miejscu docelowym. W celu rezerwacji wycieczek, transferów itp. zazwyczaj przekazujemy informacje o imionach, nazwisku, dacie i godzinie przyjazdu i wyjazdu, rodzaju pojazdu, celu podróży, a także specjalnych życzeń, w tym rezerwację specjalnych posiłków podczas pobyt w hotelu i asysty związanej z niepełnosprawnością lub chorobą.

7.9 Firmy ubezpieczeniowe

W ramach rezerwacji podróży można wykupić u nas ubezpieczenie podróżne i / lub od rezygnacji z podróży. Po zakupie ubezpieczenia, przekażemy dane osobowe firmie ubezpieczeniowej w celu zawarcia z nimi umowy ubezpieczeniowej. Zazwyczaj przekazujemy firmie ubezpieczeniowej następujące informacje: imiona, nazwiska, adres e-mail, miejsce docelowe, daty wyjazdu i powrotu oraz rodzaju podróży.

7.10 Firmy wynajmujące sprzęt

W ramach rezerwacji podróży ma się w niektórych przypadkach możliwość wypożyczenia sprzętu potrzebnego do udziału w podróży, np. sprzęt narciarski, sprzęt do nurkowania itp. W przypadku zamówienia sprzętu, przekażemy dane osobowe wypożyczalni sprzętu, z której będzie wypożyczać się sprzęt. W przypadku wynajmu sprzętu zazwyczaj przekazujemy wypożyczalni następujące informacje: imiona, nazwiska, rodzaju sprzętu, miejsce odbioru, okresu wynajmu oraz informacji o wysokości, wadze, odzieży i rozmiarze buta.

7.11 Touroperatorzy

KILROY przekazuje dane osobowe touroperatorowi, jeśli częścią podróży jest udział w wycieczce (np. jednodniowa wycieczka do atrakcji turystycznych, nurkowanie itp.). W celu rezerwacji wycieczki zazwyczaj przekazujemy następujące informacje:  imiona, nazwiska, nazwa wycieczki, plan podróży, data i godzina wycieczki, specjalne życzenia podczas wycieczki, w tym rezerwacja specjalnych posiłków i asysty związanej z niepełnosprawnością lub chorobą, informacje o dokumencie podróży (tylko w razie konieczności).

7.12 ISIC

Przy zamawianiu legitymacji studenckiej, nauczycielskiej lub młodzieżowej, KILROY przekazuje dane osobowe do ISIC Global Office BV, Keizersgracht 174, Amsterdam, 1016 DW Holandia. W tym miejscu ISIC Global Office BV przechowuje dane posiadaczy kart dla wszystkich aktywnych legitymacji studentów, nauczycieli i młodzieży na całym świecie. Celem przekazywania danych jest udowodnienie ważności legitymacji studenckiej, nauczycielskiej lub młodzieżowej na całym świecie. Przekazywane są następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce nauki, zdjęcie, miejsce pracy (dotyczy tylko ITIC), adres e-mail, adres, adres korespondencyjny, numer legitymacji.

7.13 Szczególne zasady dotyczące ofert ze wstępną rezerwacją

Planując podróż z KILROY’em ma się w niektórych przypadkach możliwość dokonania wstępnej rezerwacji poszczególnych elementów podróży. Umożliwia to wstępną rezerwację miejsc np. na udział w wyciecze lub biletów lotniczych na okres do 3 dni, podczas których klient ma czas podjąć wiążącą decyzję.

W celu przygotowania takiej oferty, KILROY przekazuje dane osobowe osoby rezerwującej dla GDS (jak wyjaśniono powyżej), który dokonuje wstępnej rezerwacji u linii lotniczej, w hotelu itd.

W trakcie przygotowania oferty ze wstępną rezerwacją, dane osobowe są przekazywane poszczególnym niezależnym administratorom danych (GDS, linie lotnicze, hotele itp.). Informacje te mogą być przechowywane przez nich po wygaśnięciu oferty – również w przypadku unieważnienia oferty.

Ponadto KILROY może przekazać dane osobowe innym dostawcom i usługodawcom w ramach normalnej działalności firmy, np. w związku z zewnętrzną administracją naszymi systemami informatycznymi, raportami analitycznymi, marketingiem, windykacją, ratingiem kredytowym, audytem, ​​pomocą prawną itp.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez naszych dostawców i partnerów oraz ochrony danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z ich polityką prywatności i warunkami użytkowania.

KILROY stara się ograniczyć ujawnianie danych osobowych w formacie umożliwiającym identyfikację użytkownika w maksymalnym możliwym zakresie, ograniczając w ten sposób przypadki, w których informacje mogą prowadzić do konkretnej osoby.

KILROY nie ujawnia danych osobowych, chyba że jest to konieczne do prowadzenia naszej działalności lub realizacji zawartej umowy z klientem.

 1. Międzynarodowe przekazywanie danych osobowych

Ze względu na charakter działalności KILROY, dane osobowe mogą być przekazywane do krajów spoza UE / EOG podczas rezerwacji podróży z nami. Aby móc świadczyć nasze usługi, w niektórych przypadkach musimy korzystać z usług partnerów biznesowych i dostawców spoza UE / EOG.

Bez możliwości przekazania danych osobowych odbiorcom spoza UE / EOG, KILROY nie będzie w stanie zaoferować poszczególnych usług turystycznych. Dotyczy to sytuacji, w których rezerwacja podróży wymaga przesłania informacji do odbiorców spoza UE / EOG, na przykład w celu rezerwacji lotów, hoteli w miejscu podróży.

Przepisy dotyczące ochrony danych w tych krajach mogą być łagodniejsze niż w Polsce i pozostałej części UE / EOG, ponieważ są kraje, które według Komisji UE, mają poziom ochrony danych różniący się od tego w UE / EOG.

W przypadku, w którym jest to praktycznie możliwe do wykonania, przekazanie danych osobowych będzie oparte na standardowych umowach o transferze danych opracowanych przez Komisję Europejską, które zostały specjalnie przygotowane do tego celu. Przekazywanie danych do Stanów Zjednoczonych będzie w miarę możliwości dokonywane na podstawie Tarczy Prywatności UE-USA. Tarcza Prywatności to umowa między UE a Stanami Zjednoczonymi, która ustanawia zbiór zasad ochrony danych i środków bezpieczeństwa, które obowiązują firmy amerykańskie, które przystąpiły do ​​umowy, podczas przetwarzania danych osobowych.

Jednak w niektórych przypadkach KILROY może nie mieć praktycznej możliwości zawarcia standardowej umowy o przekazanie danych lub wykorzystanie Tarczy Prywatności jako legalnej podstawy przekazania danych. W takich przypadkach przekazanie informacji zostanie przeprowadzone zgodnie z art. 49 ust. 1b rozporządzenia o ochronie danych, gdyż przekazanie danych osobowych do określonego kraju jest konieczne w celu wykonania umowy między zawartej między klientem a KILROY (rezerwacja podróży) lub w celu przygotowania wyceny takiej umowy (np. w przypadku oferty ze wstępną rezerwacją, o której mowa w sekcji 7.13).

Dlatego ważne jest, aby mieć świadomość, że przekazanie danych osobowych do krajów spoza UE / EOG podczas rezerwacji podróży z KILROY oznacza, że ​​ dane osobowe nie będą objęte taką samą ochroną, jak w przypadku podlegania polskim lub unijnym przepisom ustawowym i wykonawczym.

Podczas przekazywania danych istnieje potencjalne ryzyko, że w danym kraju nie ma jasnych, precyzyjnych i dostępnych przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących dostępu do danych osobowych przez władze tego kraju; że  nie ma żadnych przepisów ustawowych i wykonawczych, mówiących, ze dostęp władz danego kraju do danych osobowych musi nastąpić wyłącznie w koniecznych przypadkach i w niezbędnym stopniu; że kraj nie ma niezależnego i skutecznego organu nadzorczego oraz że nie ma dostępnych i skutecznych środków prawnych dla osób, których dane są zarejestrowane.

W przypadku niewyrażania zgody na przekazanie przez KILROY danych osobowym odbiorcom spoza UE / EOG, prosimy o poinformowanie nas najpóźniej przy rezerwacji podróży.

KILROY w żadnym wypadku nie przekazuje danych osobowych odbiorcom spoza UE / EOG, chyba że jest to konieczne do prowadzenia naszej działalności i organizacji podróży, o którą zostaliśmy poproszeni przez klienta.

 1. Integralność i bezpieczeństwo danych

 

Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do osiągnięcia celu, dla którego zostały zgromadzone, chyba że jest to wymagane do spełnienia krajowych wymogów prawnych, w tym ustawowych okresów przechowywania w związku z prowadzeniem ksiąg rachunkowych itp.

KILROY przestrzega ochrony danych osobowych poprzez podejmowanie odpowiednich technicznych i organizacyjnych środków bezpieczeństwa. Gdy przechowywanie danych osobowych nie jest już konieczne, zostaną one usunięte w bezpieczny sposób.

 1. Twoje prawa

Masz prawo dostępu do wszelkich Twoich danych osobowych, które zarejestrowaliśmy i wykorzystujemy oraz informacji o tym, skąd pochodzą i do czego je wykorzystujemy. Możesz uzyskać informacje o tym, jak długo przechowujemy Twoje dane, kto otrzymał Twoje oraz w jakim zakresie ujawniamy dane w Polsce i za granicą. Twoje prawo dostępu może być jednak ograniczone przez ustawodawstwo, ochronę prywatności innych osób oraz ochronę naszej działalności i praktyk. Nasze know-how, tajemnice handlowe oraz wewnętrzne oceny i materiały mogą być również wyłączone z prawa dostępu.

W niektórych okolicznościach masz prawo sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Jest tak na przykład w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się w oparciu o nasze uzasadnione interesy.

Masz prawo sprzeciwić się naszemu wykorzystaniu Twoich danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego, w tym profilowania związanego z tym celem.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe, niekompletne lub nieistotne, masz prawo do ich poprawienia lub usunięcia z ograniczeniami wynikającymi z obowiązujących przepisów oraz prawa do przetwarzania danych. Prawa te są znane jako „prawo do sprostowania”, „prawo do usunięcia” lub „prawo do bycia zapomnianym”.

Jeśli uważasz, że dane, które zarejestrowaliśmy na Twój temat, są nieprawidłowe lub sprzeciwiasz się ich wykorzystaniu, możesz zażądać, abyśmy ograniczyli wykorzystanie Twoich danych tylko do ich przechowywania (prawo do ograniczenia przetwarzania). Wykorzystanie danych będzie wtedy ograniczone do przechowywania, aż do momentu ustalenia poprawności danych lub stwierdzenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie KILROY (administratora danych) są nadrzędne, wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeżeli masz prawo do usunięcia Twoich danych, możesz zamiast tego poprosić o ograniczenie wykorzystania danych tylko do przechowywania. Jeśli będziemy musieli wykorzystać dane o Tobie, które zarejestrowaliśmy, w celu dochodzenia roszczeń prawnych, możesz również zażądać, by ograniczyć pozostałe wykorzystanie tych danych do przechowywania. Możemy jednak być uprawnieni do innego wykorzystania Twoich danych w celu dochodzenia roszczenia prawnego lub jeśli otrzymaliśmy na to Twoją zgodę.

Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że jeśli wycofasz swoją zgodę, możemy nie być w stanie zaoferować Ci określonych usług lub produktów. Pamiętaj również, że będziemy nadal wykorzystywać Twoje dane osobowe, na przykład w celu realizacji umowy, którą zawarliśmy z Tobą lub jeśli jest to wymagane przez prawo.

Jeśli wykorzystujemy dane na podstawie Twojej zgody lub w wyniku umowy, a przetwarzanie danych jest zautomatyzowane, masz prawo do otrzymania kopii danych, które nam przekazałeś w formacie pliku elektronicznego.

Jeśli chcesz ubiegać się o jedno lub więcej swoich praw odnośnie Twoich danych osobowych przekazanych KILROY, skontaktuj się z nami wysyłając do nas maila na adres [email protected] Twoje zapytanie zostanie przetworzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych.

Reklamacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych przez KILROY można składać do:

Polska - Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO)

Stawki 2 00-193 Warszawa Polska Tel. +48 (22) 860-73-93 Faks: +48 (22) 860-70-86 www.giodo.gov.pl [email protected]

Dania – Datatilsynet

Borgergade 28, 5. 1300 København K Dania E-mail: [email protected]

 

Finlandia - Biuro Rzecznika Ochrony Danych

PO Box 315, 00181 Helsinki. Tel. 010 36 66700, fax 010 36 66735 www.tietosuoja.fi

 

Holandia - holenderski organ ochrony danych Autoriteit Persoonsgegevens

Postbus 93374 2509 AJ DEN HAAG Numer telefonu: (+31) - (0) 70 - 888 85 00 Faks: (+31) - (0) 70 - 888 85 01 (tylko po wcześniejszym uzgodnieniu) Bezuidenhoutseweg 30 2594 AV Den Haag

 

Belgia - Commission de la protection de la vie privée

Rue de la Presse 351000 Bruxelles Tel. +32 2 274 48 00. Faks +32 2 274 48 10 e-mail: [email protected]

 

Szwecja - Datainspektionen

Drottninggatan 29 5th Floor Box 8114 104 20 Sztokholm Tel. +46 8 657 6100 Faks +46 8 652 8652 e-mail: [email protected] Strona internetowa: http://www.datainspektionen.se/

 

Islandia - Islandzki Urząd Ochrony Danych Komisarz Ochrony Danych - Helga Þórisdóttir

Adres: Rauðarárstígur 10, 105 Reykjavík, Islandia. Tel. + 354-510-9600 [email protected]

 

Norwegia - Datatilsynet

Adres dla odwiedzających: Tollbugata 3, 0152 Oslo Adres pocztowy: P.O. Box 8177 Dep., 0152 Oslo Numer organizacji: 974 761 467 [email protected] + 47 22 39 69 00

 

 1. Aktualizacje

 

KILROY regularnie ocenia i aktualizuje niniejszą politykę prywatności. Dlatego prosimy o regularne sprawdzanie niniejszej polityki prywatności pod kątem wszelkich zmian, które mogą wpłynąć na nasze przetwarzanie danych osobowych.

 

Zaktualizowano 8 października 2018